2733
2734
عنوان

غذای نونی با گوشت تیکه ای بلدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 636 بازدید | 26 پست
اره گوشت چرخ کرده رو با رب و پیاز درست می پزن گاهی سیب زمینی سرخ کرده هم کنارش می ذارن

مادر شوهر من درست میکنه منم دیدم خوب میشه درست میکنم.ففط اسمشو بلد نبودم. که فهمیدم😉 راستی غذاش شمالیه؟

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
اره گوشت چرخ کرده رو با رب و پیاز درست می پزن گاهی سیب زمینی سرخ کرده هم کنارش می ذارن

آها گوشت چرخ کرده رو اره میدونم

ولی اسی گفت گوشت تیکه ای یکم تعجب کردم

الان که دارم فکر میکنم تعجبم بیخود بوده😐😐😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودمو شوهرم عاشقشیم.البته یکمم دنبه هم داشته باشه خوشمزه تر میشه.هوس کردم گفتی    

😃😃😃😃خودم دوس ندارم.نمیخورم

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
مادر شوهر من درست میکنه منم دیدم خوب میشه درست میکنم.ففط اسمشو بلد نبودم. که فهمیدم😉 راستی غذاش شما ...

نمی دونم ولی مازندرانی ها میگن بیج بیج

جاهای دیگه هم دیدم درست می کنن یه چیزی شبیهشو

مثلن تهران رو عدس پلوی نذری یه چیزی شبیه بیج بیج دیدم

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
2728
😃😃😃😃خودم دوس ندارم.نمیخورم

خوبه که. مادر من از بچگی درست میکرد یکم دنبه هم بهش میزد. من خودم با آبلیمو بیشتر میپسندم چاشنیشو.گاهی موقع خوردن یه قاشق روغن زیتونم میزنم. خوب میشه خوردنی اینا رو امتحان کن شاید خوشت اومد

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
خوبه که. مادر من از بچگی درست میکرد یکم دنبه هم بهش میزد. من خودم با آبلیمو بیشتر میپسندم چاشنیشو.گا ...

اخه گوشت تیکه ای نمیتونم بخورم

بدم میاد😶😶😶😶😶

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
نمی دونم ولی مازندرانی ها میگن بیج بیج جاهای دیگه هم دیدم درست می کنن یه چیزی شبیهشو مثلن تهران رو ...

مادر شوهر من شمالیه درست میکنه احتمالا اصالتش ماله همون مازندان یا شماله.

2740

طتس کباب یا راگو

گوشت و بپز با پیاز بعد هویج بریز  و سیب زمینی و پیاز حلقه و گوجه

بسته به ذائقت بادمجون سرخ کرده یا لوبیا چیتی پخته یا لوبیا سبز یا بامیه هم میشه ریخت ولی اصلش گوشت و پیاز و سیب زمینی هست درشت باشه تیکه های سبزیجات رب و یکم ترشی مثل اب نارنج هم بزن

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
مادر شوهر من شمالیه درست میکنه احتمالا اصالتش ماله همون مازندان یا شماله.

من خیلی دوست می دارم خوشمزس 😄

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
من خیلی دوست می دارم خوشمزس 😄

منم خوشم میاد.شیطونه میگه رژیمو بیخیال شم فردا درست کنما😂 من چون شامو سر شب میخورم موقع خواب گشنم میشه هوس همه چی میکنم فرداش که میشه اشتها ندارم اصلا عجیب غریبم.

منم خوشم میاد.شیطونه میگه رژیمو بیخیال شم فردا درست کنما😂 من چون شامو سر شب میخورم موقع خواب گشنم م ...

پس خوبه فردا اشتها ندارید رژیمتون هم سر جاشه 😄