2733
2739
عنوان

تورو خدا بیاید 😞

| مشاهده متن کامل بحث + 324 بازدید | 19 پست
ادم نیس وسیلس

من آیه الکرسی میخونم و صلوات میفرستم یا به ذهنم میاد کجا گذاشتم یا پیداش میکنم همین جوری که تو خونه دنبال شی بخون

فرقی ندارد چه ساعت از شبانه روز باشد صدایت که میشنوم خورشید در من طلوع میکند😍 من هیچ ام تُ💑 در همه هیچ من همه ای ،،****** همسفرم♾ همسرم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم تو را خدا واس منم یه فال خوب بگیر من متاهل هستم با دو بچه ولی چه فایده ۸ ساله پیش پدرشوهر و مادرشوهرم متاسفانه شوهرم تک پسره ببین کی مستقل میشم ؟کی این پدر شوهر بد جنس در زندگی من دیگه نیست واس هر کارمون دخالت میکنه بخاطر همین سرد شده ام از شوهرم 

عشقی نبود و نخواهد بود هر عشقی هم قیمتی داره 
2731

سلام‌عزیزم پریروز قرار بود برام‌فال بگیرید اگه ممکن بود براتون لطفا برای‌نیتم یه فال بگیرید 

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙