2410
2553
عنوان

تورو خدا بیاید 😞

324 بازدید | 19 پست

کمکم کنید. 🥺دعا کنید چیزی که گم کردمو پیدا کنم 

بهتون التماس میکنم اگه پیدا نشه دردسر میشه تورو خدا دعام کنید 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

سوره حمد رو بدون والضالین بخون گمشده ت پیدا میشه خیلی مجرب بعد که پیدا شد سوره حمد رو کامل بخون.

ان شاءالله گمشده ت پیدا بشه.

الهی پروانه های شکسته بالِ روحم را در روشنای نور خود جرأت پرواز بده.🦋
والضحی زیاد بگو

چشم ممنون 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
2714
سوره حمد رو بدون والضالین بخون گمشده ت پیدا میشه خیلی مجرب بعد که پیدا شد سوره حمد رو کامل بخون. ان ...

ادم نیس وسیلس

خانومی سوره نصر رو در حین اینکه داری دنبالش میگردی هفت مرتبه پشت سر هم بخون ان شاالله خیلی زود پیدا میشه

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
چون همیشه اولی لایکت میکنم

اره معلومه دختر تمیزی هستی و انگشتت تو دماغت مشغول خاروندن مغزت نیس 

افرین لایک کن فرزندم🥴😬😬😂😂😂

حتی اگ دیدی با شیطان چایی میخورم 👌                          بازم حق نداری قضاوتم کنی . شاید قراره "من" به راه راست بکشونمش ...😊
بیا من چکار کنم هرجا میرم هستی😂😂😂😝😝😝

عوذ ب الله من شیطان رجیم😥 دورشووو دورشوو

حتی اگ دیدی با شیطان چایی میخورم 👌                          بازم حق نداری قضاوتم کنی . شاید قراره "من" به راه راست بکشونمش ...😊
2706