2737
2734
عنوان

بهتون گفته بودم كاربر آيلار دروغگوئه بياييد بهتون ثابت كنم

| مشاهده متن کامل بحث + 389 بازدید | 17 پست

حالا راست یا دروغ. به منی که اینور نشستم و مرورگرمو که می بندن کلا یادم میره اصلا نی نی سایت بودم چه ضرری می خواد برسونه. راست میگه خدا نجاتش بده. دروغ میگه خدا هدایتش کنه

و هو معکم این ما کنتم خدا با شماست هر جا که باشید ******* الان این عددها کنار اسم من چیه؟؟😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم میشه لطف کنی دیگه برامون چیزی رو ثابت نکنی؟ما خودمون عقل و شعور داریم.نمیدونم ولی نیازی نمیبینم که به شخصه برای اینکه دیده بشم به یکی تهمت بزنم که دروغگوعه و حتی جداگانه تایپیک بزنم که ثابتش کنم،هرچند اگر اون طرف هم دروغ بگه

قاضی خداست و یک درصد احتمال بدید این حدس و گمانهای کاملا آبکیه شما که بهشون بال و پر دادید،ناشی از بدبینی شما باشه اونوقت با عدالت خدا چه خواهیم کرد؟ اگر کسی دروغ بگه به ما ربطی نداره ک دروغشو رو کنیم چه بسا تایپیک اثبات بزنیم،اینکه دیگه کلا به ما ربط نداره.چون اگه دروغ هم بگه خداوند حواسش هست و نیازی نیست توی کار خدا دخالت کنیم تاکید میکنم چون به ما مـــربـــوط نـــیـــســـت

این رو بپذیریم و سرمون گرم زندگیه خودمون باشه 

این حجم از دخالت توی فضای مجازی رو ابدا نمیتونم درک کنم 

و اگر از حرفای منطقی که زدم ناراحت شدید اصلا برام مهم نیست هرطور مایلید

ممنون میشم برای مامان شدنم یه صلوات بفرستید دوست مهربونم❤     سلام دردانه ی قلب مادر ، عزیز مادری که هنوز مادر نیست. کوچک دوست داشتنی ام ،هرروز و هرشب چشم انتظار آمدنت هستم .من هیچگاه از این انتظار خسته نخواهم شد و با تمام وجود بی تاب لحظه ای هستم که در وجودم جوانه خواهی زد . دلبندِ شیرینم ، تو بی تاب من نیستی؟ برای آغوش مادرت بی قراری نخواهی کرد؟ بیا و مرا از این انتظار نجات بده . حال که هنوز نزد خدایی ،از او بخواه تورا به آغوش من برساند . به او بگو مادرم دلواپس دیر به آغوشش رسیدنم است...ای تمام هستیِ من ... اکنون حتی نمی دانم با کفش های صورتی می آیی یا آبی ، اما بی نهایت دوستت دارم