2733
2739
عنوان

کیا تو سایت تک فرزندن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 158 بازدید | 29 پست
رابطتون باهم خوب نیست؟

اصلا . درحدی که من تو هیچکدوم از مراسم نامزدی و بله برون و کوفت و زهرمارش نبودم.

من ایهانم ی مرد بی هویت یک ترامرد مردترازهرمردی میشه برای بدست اوردن جسم واقعیم ی صلوات بفرستی ؟ من همینم ، انتظار من دیگه ای نداشته باش چون من اینی هستم که هستم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اصلا . درحدی که من تو هیچکدوم از مراسم نامزدی و بله برون و کوفت و زهرمارش نبودم.

انشالله باهم خوب شید سعی کنید بهش نزدیک شین اگه بازم جواب نداد کلا فکر کنید که تک فرزندین

خنده را معنی سرمستی مکن                                    آنکه میخندد غمش بی انتهاست                     
انشالله باهم خوب شید سعی کنید بهش نزدیک شین اگه بازم جواب نداد کلا فکر کنید که تک فرزندین

امکان نداره باهم خوب بشیم چون کلا ازمن بدش میاد فکرمیکنه ابروشو میبرم براهمین ترک کنیم همو به نفع هردومونه ...

من ایهانم ی مرد بی هویت یک ترامرد مردترازهرمردی میشه برای بدست اوردن جسم واقعیم ی صلوات بفرستی ؟ من همینم ، انتظار من دیگه ای نداشته باش چون من اینی هستم که هستم!
چرا عزیزم ؟یکم از مشکلاتتون بگین من میخوام تصمیم بگیرم دخترم تک فرزند بمونه یا دومی رو بیارم

همه فشار رو بچته 

یه روز مریض شی اون بچه همه استرس و تنهایی رو باید تحمل کنه بدون این که کسی کمکش کنه تقسیم مشکلاتی نیست هیچ وقت

همه چی پای بچته نگو سر بار بچم هیچ وقت نمیخوام بشم و اینا به هر حال تو هر اتفاقی واست هر زمانی خدایی نکرده بیوفته چه بیماری چه مشکلات مالی چه اختلاف با شوهر فشار همش رو اون تک بچست خواهر برادری نداره باهم همفکری هم همدردی و کمک کنن من یه تنه دارم خیلی از مشکلات خانوادم رو به دوش میکشم چون تنها بچم احساس مسئولیت  دارم ....خلاصه گاهی دلم میخواست بگم خواهر امروز همه چی پای تو من خستم 

من انقدر خستم که حوصله بحث ندارم هرچی شما میفرمایید درسته 🌺
2738
امکان نداره باهم خوب بشیم چون کلا ازمن بدش میاد فکرمیکنه ابروشو میبرم براهمین ترک کنیم همو به نفع هر ...

امیدوارم روزی پی ببره که افکارش اشتباهه

وامیدوارم هرچه زودتر مشکلت حل شه وبه چیزی که میخای برسی

خنده را معنی سرمستی مکن                                    آنکه میخندد غمش بی انتهاست                     
امیدوارم روزی پی ببره که افکارش اشتباهه وامیدوارم هرچه زودتر مشکلت حل شه وبه چیزی که میخای برسی

ممنونم .   خداکنه 

همه فشار رو بچته  یه روز مریض شی اون بچه همه استرس و تنهایی رو باید تحمل کنه بدون این که کسی ک ...

اختلاف سنیتون با مادرتون چقدره؟

مامان من46سالشه تا حالا نیاز به مراقبت نداشته یا مشکلی براش پیش بیاد ما بخوایم کمکش کنیم همیشه اون کمکمون میکنه هر مشکلی داشته باشیم سریع خودشو میرسونه،ی خواهر دارم 9سال ازمن کوچیکتره من 26سالمه اون 17سالش انقدر عذابش میده که هر روز آرزوی مرگ میکنه،من همش میگم کاش تک فرزند بودم کاش خواهرم نبود قشنگ 10سال مامانمو پیر کرده و این درد همین طور ادامه داره،نمیدونم به خاطر اختلاف سنی زیادمون مثل تک فرزند بزرگ شد واخلاقش این جوری شد یا ربطی نداره ذاتا این جوریه

اختلاف سنیتون با مادرتون چقدره؟ مامان من46سالشه تا حالا نیاز به مراقبت نداشته یا مشکلی براش پیش بیا ...

مادر من ۴۹ سالشه بیماری اینا که خبر نمیده خدایی نکرده یهو میاد وظیفه بچم نگهداریه از مادر و پدر 

کلا هیچکی حس تک بچه بودن رو درک نمیکنه تا نباشی یه احساس مسئولیت بسار زیادی داری تو هر چیزی چون میدونی کسی رو غیر تو ندارن 

من ازین حس فشار خستم خودم الان یه دختر دارم یکی دیگم میارم که مثل خودم نباشه اگه وضعیت مالی مناسب داری شک نکن یکی دیگه بیار باز ما نسل قدیمی تریم لوس زیاد نیستیم بچه ها الان واقعا تحمل فشار ندارن پس بهتره رو یکی نباشه شما هرچقدر با خواهرت بد باشی اما باز یه مو از سرش کم بشه نگران میشی کمک میکنی با هم خیلی جا حتما همفکری و کمک دارید 

من انقدر خستم که حوصله بحث ندارم هرچی شما میفرمایید درسته 🌺
ممنون عزیزم حتما میخونم

البته شوهر من خیلی مشکل اعصاب و روان داره برا همین پسرم له شدت احساس تنهایی و افسردگی داره اما تک فرزندایی که دوربرم دیدم پدر مادر خیلی به بچه محبت میکنن و خیلی سر بچه رو گرم و مشغول کار و درس میکنن و بچه خودش راضیه که تک فرزنده دختر خواهرم دانشگاه میره و تک فرزنده از ابتدا راضی بوده که تک فرزنده

2706