2726
عنوان

کیا تو سایت تک فرزندن؟

158 بازدید | 29 پست

از این که تک فرزندین راضی هستین؟خودتون تصمیم دارین چند تا بچه داشته باشین؟رابطه تون با پدر و مادرتون چطوره؟

به جز احساس تنهایی مشکل دیگه ای هم داشتین؟ 

من تک فرزند نیستم ولی کاش بودم  

من ایهانم ی مرد بی هویت یک ترامرد مردترازهرمردی میشه برای بدست اوردن جسم واقعیم ی صلوات بفرستی ؟ من همینم ، انتظار من دیگه ای نداشته باش چون من اینی هستم که هستم!

من تک فرزندم و راضی هستم و خودم تصمیم دارم کلا بچه نداشته باشم

تراژدی زندگی اینه که زود پیر میشی و دیر عاقل . آدم ها شبیه هم عمر نمیکنندیکی زندگی میکنه و یکی تحمل . پت و مت احمق نبود تنها یاد گرفته بودن برای رسیدن به هدفشون باید تلاش کنند و مهم نبود چقدر تلاش کنن مهم این بود که در آخر به خواستشون میرسیدن . 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

البته درحقیقت ی خواهردارم که درواقع ندارم .منم تک فرزند حساب میشم ی جورایی

من ایهانم ی مرد بی هویت یک ترامرد مردترازهرمردی میشه برای بدست اوردن جسم واقعیم ی صلوات بفرستی ؟ من همینم ، انتظار من دیگه ای نداشته باش چون من اینی هستم که هستم!
البته درحقیقت ی خواهردارم که درواقع ندارم .منم تک فرزند حساب میشم ی جورایی

رابطتون باهم خوب نیست؟

خنده را معنی سرمستی مکن                                    آنکه میخندد غمش بی انتهاست                     
احساس تنهایی نداری؟هیچ وقت حتی بچه گی دوست نداشتی خواهر یا برادر داشته باشی؟

نه احساس تنهایی نمیکنم و کلا از بچگی دوست نداشتم خواهر یابرادر داشته باشم

تراژدی زندگی اینه که زود پیر میشی و دیر عاقل . آدم ها شبیه هم عمر نمیکنندیکی زندگی میکنه و یکی تحمل . پت و مت احمق نبود تنها یاد گرفته بودن برای رسیدن به هدفشون باید تلاش کنند و مهم نبود چقدر تلاش کنن مهم این بود که در آخر به خواستشون میرسیدن . 
چند تا خواهر برادر دارین؟اختلاف سنیتون چقدره؟چرا دوست داشتی تک فرزند بودی؟

ی خواهردارم ده سال ازم بزرگتره .چون شده بلای جونم مانع شده که مامان بابام با مشکلم کنار بیان تامیان ی ذره قبول کن مخشونو میزنه. ازبچگی فقط اذیتم کرده تا الان 

2706