2737
2734

بچه ها اینا همه شایعست.. ترجمه اشتباه کردن مردم.

اون فقط گفته که خوشحالم توی ایران فن دارم و گفته رسانه هاراجع به ایران دروغ میگن نمی‌دونستم اونجا میشه فیلمای کره رو دید..

همین...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم فقط دخترای کم سن نیستن که از کره آیا خوششون میاد دست از این تفکرات غلط بردارین لطفا!!

به كره اي ها چيكار دارم

از لي مين هو فقط دختراي كم سن خوششون ميومد يه دوره

كور ك نيستيم ميديديم😅🤦🏼‍♀️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2728
آره بابا  اصلا لی مین هو نه یکی دیگه فرقی نداره  همیشه حرف پشت سر آدمای معروف هست و هیچ ...

عزیزم همش الکی بعد اون گروه معروف بی تی اس نیست🤔

همش دروغه آخه مین هو این همه تو ایران طرفدار داره بعد بهشون توهین میکنه اخهه😐💕

عزیزم همش الکی بعد اون گروه معروف بی تی اس نیست🤔 همش دروغه آخه مین هو این همه تو ایران طرفدار داره ...

نه بابا

بعدش مشخص شد که مین هو هیچ توهینی نکرده بوده گفته بود فکر میکردم زنهای ایرانی اجازه دیدن فیلم های خارجی ندارن

چون اکثر خارجیا فکر میکنن ایرانیا فرهنگ و تعصبشون مثل بعضی از کشورهای همسایه هست

هیچ سلبریتی تو دنیا نمیاد این حرفا رو بزنه و خودش و بد کنه وگرنه منفور میشن 

2740
درک ی مدت دوست دختر مین هو بود

دوست دختر نبود

همبازی بودن

مینهو با اون دختره که تو فیلم شکارچی شهر بود دوست بود بعد با سوزی الانم با اون دختره که تو پادشاه ابدی با هم بازی کردن اسمشم سخته فکر کنم کیم گو ایون یه همچین چیزایی هست

شین هه با مینهو دوست نبود

من چون پیج مینهو رو دارم پبجای فن پیجاش زیاد برام میاد اینا رو خونده بودم