2737
2739
عنوان

به همین زودی منم به جمع مطلقه ها می‌پیوندم

| مشاهده متن کامل بحث + 887 بازدید | 33 پست
انشالله خدا به خودت و پسرت اول سلامتیو دل خوش بده بعد موفقیت و ازدواج ایده ال و ارامش.‌از رحمت خدا ن ...

چقد آدمای مت تو رو دوس دارم عزیزم ندیده روحم باهات اونس گرفت تروخدا واسه حال دلمو بچم دعا کن 

وارد تاپیک گروه لاغری بامداد خمارشدم به امید خدا و با اراده ی قوی تا عیدوزنمو 70میرسونم تونستم همیشه و اینبارم میتونم وزن اولیه در در 13دی 83وزن هدف 70❤️❤️😍😍😍💪💪💪💃💃👯‍♀️
یارب مباد که گدا معتبر شود. شمام دقیقا اشتباه منو کردی .منم اول زندگی سر تر از شوهرم بودم .اما بدلی ...

لایککککککککککککککک هزاررررتااااا

وارد تاپیک گروه لاغری بامداد خمارشدم به امید خدا و با اراده ی قوی تا عیدوزنمو 70میرسونم تونستم همیشه و اینبارم میتونم وزن اولیه در در 13دی 83وزن هدف 70❤️❤️😍😍😍💪💪💪💃💃👯‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقد آدمای مت تو رو دوس دارم عزیزم ندیده روحم باهات اونس گرفت تروخدا واسه حال دلمو بچم دعا کن 

فدات بشم عزیزم من همیشه هر کس تو نی نی سایت مشکل داره ییادم میمونه بعد نماز سر سجده التماس میکنم به خدا دعا میکنم براش صلوات میفرشتم

روانشناسی کودک
2728