2737
2739

هههه خنده داره نه؟؟؟ دیروز زندگی عادیمونو میکردیم امروز فکر جدایی و از خونه قهرکردن و تپش قلب و ده تا کوفتو مرض دیگه واسه این زندگی نکبت که یه درصد تفاهم توش نبود و یه بچه 5ساله قربانی داره میشه بین کشمکش‌ای مامان باباش اون چه گناهی کرده که عصبی و پرخاشگر شده اون چه گناهیکرده که از محیط خونمون زده شده فقط خونه حالشو میخواد اون چه گناهی کرده‌اید با چشمای معصوم بین درگیری‌های منو باباش فقط  آروم بگه بسه دعوا نکنین ااااااخ که حالم وصف نشدنیه دیشبو تا الان دو ساعت خوابیدم نمیدونم آیندم چی میشه آینده بچه م چی میشه این مرد من هر خیلی بی معرفت بود وقتی که یه آبدارچی بود باهاش ازدواج کردم ماهی 400تومن داشت الان که ثمتش بالا رفته و پول خوب در میاره میگه نفستو ببر نمی‌بریم گمشو خونه بابات انقد گفت نرفتم انقد بیرونم کرد نرفتم تا دیشب کارد به استخونم زد اومدم بیرون حقارت کاملو احساس کردمو میکنم فقط خودمو دادم دست اون بالایی که بتونم خودمو بچمو از ونو بسازم هیچ امیدی به هیچی دیگه ندارم

وارد تاپیک گروه لاغری بامداد خمارشدم به امید خدا و با اراده ی قوی تا عیدوزنمو 70میرسونم تونستم همیشه و اینبارم میتونم وزن اولیه در در 13دی 83وزن هدف 70❤️❤️😍😍😍💪💪💪💃💃👯‍♀️

خدا نکنه

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

اگه راهی هست که برگردین به زندگی حتما امتحان کن

طلاق آخرین گزینه هست تو این مورد اصلا عجله نکن...

مشکلات بعد از طلاق خیلی بیشتر و پیچیده تره

امیدوارم که حال دلتون خوب بشه..

مشکلش چی هست که اینجوری میکنه

تدریس زبان آلمانی با قیمت مناسب انجام میدم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...

اگه قاون اینجور موقع ها طرف ما خانم ها بود و دادگاه میگفت یا مهریه رو یکجا بده یا گمشو برو زندون مردا اینقدر هار نمیشدن

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

[QUOTE=150624750]زندگیتو با بچت بساز رو پای خودت بایست  اون اشغالم بزار دم در و برای همیشه بندازش دور [/QUOTE از دیشب فقط به یه جا خیره شدم و دارم فکر میکنم اصلا خودم واسه خودم مهم نیستم فقط میخوام کمر همت ببندم واسه تنها بچم که 5سال زندگیشو با نکبت گذروند میخوام از ته دل بخنده میخوام به آرزوهاش برسونمش خیلی تلاش کردمو نشد خیلی باهاش سازگار شدمو نشد. نشد که بشه

وارد تاپیک گروه لاغری بامداد خمارشدم به امید خدا و با اراده ی قوی تا عیدوزنمو 70میرسونم تونستم همیشه و اینبارم میتونم وزن اولیه در در 13دی 83وزن هدف 70❤️❤️😍😍😍💪💪💪💃💃👯‍♀️

حالتومیفهمم وقتی بچت میگه بسه دیگه دعوانکنید

منم یکی دارم که همیشه موقع دعواهامون نگران میشه قهرکه میکنیم گریه میکنه میگه مامان من نمیدونم آخه چی به شمابگم تاآشتی کنین

نمیدونم مشکلت چیه ولی امیدوارم حل بشه خدانکنه هردوعصبی هستین الان

ماهم عصبی میشیم فکرطلاق میزنه به سرمون

2706