2733
2739
جدیییییی؟؟؟ پس حتما میبینم 😢😢😢 این موضوعش چیه؟

درباره یه پسر بچه است که مادرش رو به مرگه و تو ذهنش به شیوه های مختلف سعی داره با این قضیه کنار بیاد (اون فیلمه)

اون انیمه هه در مورد جنگ و اثراتش رو بچه هاست

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بله کاملا حرفاتون درسته :)  میشه هر چیزی که به نه نظرتون ارزش خوندن داره بهم معرفی کنین لطفا؟؟

برو اینترنت صد رمان معروف جهان رو سرچ کن،یا ده رمان پرفروش ایران رو سرچ کن،بعد از روی خلاصه شون هرکدوم رو که دوست داشتی دانلود کن بخون،یه سری کتاب های روانشماسی مثل چهاراثر فلورانس،راز،معجزه زندگی اینارو هم بخون،من زمانی که همسنام رمان های ابکی عشق مثلثی میخوندن،رمان دزیره زندگی دخترفرانسوی که مدتی نامزد ناپلئون بوده رو میخوندم چقد اون مدت باهاش همذات پنداری میکردم  ،به چندزبان بین المللی دنیاترجمه شده،رمان های معروف نویسندگان فرانسوی رو بخون گلم،سرچ کن خودت میبینی،چندسالته؟

2740

رمان یک اس ام اس 

یادمه وقتی این رمان رو خوندم دبیرستانی بودم خیلی حالمو گرفت قشنگ بود ولی خیلی غمگین

سریال کره ای نگهبان هم پایانش غمگینه

سریال کره ای مهمان نمیدونم پایانش خوبه یا بد ولی تهش مثل بقیه فیلما که همه چی به خوبی و خوشی تموم میشه نیست

سریال شهر بی رحم هم همین طور

این سه تا فیلم عاشقانه زیادی هم ندارن اگه اکشن یا هیجانی دوست داری ببین اما داستانشون واقعا جذابه 

اما تو تغییر نکن! تو خودت باش و نشان بده آدمیت هنوز نفس می کشد.
2706