2733
2739
عنوان

ترو خدا دعا کنید بچهام بخوابن دیگع نمیکشم

| مشاهده متن کامل بحث + 298 بازدید | 40 پست
ان شالله ک مادرت زودشفاپیداکنن

تشکر عزیزم پدرم مریض شده نه مادرم 😘

عشقا👈لایک نکنید 👉👈حسبی الله🤲🤞دلم یه زندگیو میخواد که مادرم توش از ته دل بخنده ❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗

وای بیخوابی خیلی بده ... ولی من عادتشون دادم شبا زود میخوابن .. اما کله سحر ۷.۸ صبح بیدارن😐😐

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سه تاپسر یه دونه دختر

خدا حفطشون کنه مایه سربلندی بشن برات هزیزم سالمو صالح باشن😍😘😘😘😍😘 منم یه دخترو یه پسر دارم وهرم هنوز میخواد😤😤😤😤😤😤😤😤😫😫😫

عشقا👈لایک نکنید 👉👈حسبی الله🤲🤞دلم یه زندگیو میخواد که مادرم توش از ته دل بخنده ❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗
تشکر عزیزم پدرم مریض شده نه مادرم 😘

ببخشیدگلم پدرتون هرچه زودترخوب بشن

میدونی تنهادلیل ارامش زندگی من اینه که برام مهم نیست دیگران درموردم چه فکری میکنن😊دیگران اگه فکرکردن بلدبودن یه فکری به حال خودشون میکردن😁برای رسیدن به حاجتم یه صلوات مهمونم کن دوست گلم🌹
2728
وای بیخوابی خیلی بده ... ولی من عادتشون دادم شبا زود میخوابن .. اما کله سحر ۷.۸ صبح بیدارن😐😐

وای نه ترجیح میدم دوازه ظهر از خواب پاشن نمیتونم صبحها بیدار بشم

ببخشیدگلم پدرتون هرچه زودترخوب بشن

خواهش فدات هزیزم 😘

خدا حفطشون کنه مایه سربلندی بشن برات هزیزم سالمو صالح باشن😍😘😘😘😍😘 منم یه دخترو یه پسر دارم وهرم ...

مرسی گلم پیر شدم ازدستشون قبلن گریه میکردم ولی الان ب کاراشون خندم میگیره.کلا سره پام.خداروشکرکمک داری ولی من خودمم 

تـوقع فـهـم و شـعـورازبـعـضـیا مــثــل اینـــه کـــه پــرتغال بـــرداری دعــاکــنــی تـــوش مــوز باشــه...  همینقدر غیر ممکن ...
وای نه ترجیح میدم دوازه ظهر از خواب پاشن نمیتونم صبحها بیدار بشم

بچه اولم همینطوری بود . شبا دیررر میخوابیدیم .. ۱۲. بیدار میشدیم .. ولی خواب شب ی چیز دیگست عادت کنن خیللی خوبه مخصوصا برای رشدشون😍شبا هم ۸. ۹ شب میخوابن حالشو ببر😂

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
2740
بچه اولم همینطوری بود . شبا دیررر میخوابیدیم .. ۱۲. بیدار میشدیم .. ولی خواب شب ی چیز دیگست عادت کنن ...

😂😂😂😂😂

بچه اولم همینطوری بود . شبا دیررر میخوابیدیم .. ۱۲. بیدار میشدیم .. ولی خواب شب ی چیز دیگست عادت کنن ...

الان بیداری صبح زود بچه هات بیدارمیشن پس شما کی میخوابی

تـوقع فـهـم و شـعـورازبـعـضـیا مــثــل اینـــه کـــه پــرتغال بـــرداری دعــاکــنــی تـــوش مــوز باشــه...  همینقدر غیر ممکن ...
الان بیداری صبح زود بچه هات بیدارمیشن پس شما کی میخوابی

ایران نیستم .. ساعت ما یک و خورده ای شب بود .. همون پا بیهوش شدم😂😘الان ساعت  ۸ و خورده ایه ک بیدار شدم😴🥴🥴🥴🥴