2733
2734

ساعت یک تازه بیدار شدن خستمممممممممممممممممممممم چشمام میسوزه 

عشقا👈لایک نکنید 👉👈حسبی الله🤲🤞دلم یه زندگیو میخواد که مادرم توش از ته دل بخنده ❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗

دعا میکنم به شرطی که شما هم دعا کنید منو بقیه منتظرها سال دیگه همین موقع همین تاپیک رو بزنیم😉

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای نگو منم مشکل شمارادارم دارم روانی میشم

میدونی تنهادلیل ارامش زندگی من اینه که برام مهم نیست دیگران درموردم چه فکری میکنن😊دیگران اگه فکرکردن بلدبودن یه فکری به حال خودشون میکردن😁برای رسیدن به حاجتم یه صلوات مهمونم کن دوست گلم🌹
2731
شوهرتو بیدار کن کمکت کنه

اون خودش ساعت سه تازه از سر کارش اومد گفتن بهش میگه خستم گرفته عین خرس خوابید 😤😤😤😔😔😔😔😔😔

عشقا👈لایک نکنید 👉👈حسبی الله🤲🤞دلم یه زندگیو میخواد که مادرم توش از ته دل بخنده ❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗
دعا میکنم به شرطی که شما هم دعا کنید منو بقیه منتظرها سال دیگه همین موقع همین تاپیک رو بزنیم😉

به حق پنج تن انشالله سالی دیگه تاپیک بزنی خودم راهنمایت کنم قشنگم

وای نگو منم مشکل شمارادارم دارم روانی میشم

به خدا دیروز ظهری انقدر موهامو گشیدم گریه کردم دیگه نمیکشم 

2738
مال منم الان کوچیکه خوابید بزرگتره هم هنوز داره کارتون میبینه

چن سالشونه 

من کوچیکه سه ماهشه بزرگه یک سالو هشت ماهشه😃

مال منم الان کوچیکه خوابید بزرگتره هم هنوز داره کارتون میبینه

چن سالشونه ما من بزرگه یک سال هشت ماه کوچیکه سه ماه

به خدا دیروز ظهری انقدر موهامو گشیدم گریه کردم دیگه نمیکشم 

من ک ضعف اعصاب گرفتم وقتی میخابن انگاردنیارابهم دادن چندسالشونه؟

میدونی تنهادلیل ارامش زندگی من اینه که برام مهم نیست دیگران درموردم چه فکری میکنن😊دیگران اگه فکرکردن بلدبودن یه فکری به حال خودشون میکردن😁برای رسیدن به حاجتم یه صلوات مهمونم کن دوست گلم🌹
منم دعا کن مجردم ولی بیشتر از شوهر دلم نی نی میخواد😋

گرده افشانی چیزی اخه چه طوری 😁😅😅😅

2706