2737
2739
عنوان

شدیدا ب دعاتون احتیاج دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 120 بازدید | 21 پست
میدونم عزیزم ولی خوابمو چیکار کنم درست میشه 

اره 

بخاطر استرس بیماریه که نمیتونی خوب بخوابی البته عوارض خود کرونا هم هست 

ویروس که از بدنت بره خیالت راحت میشه مثل خرس میخوابیو حسرت این شب زنده داری های تو نی نی سایت رو میخوری😉😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این‌سنگ‌های‌آرامش‌دهنده‌هم‌خوبه‌

حالا‌من‌ازاین‌سنگهاندارم‌ولی‌یه‌گردنبند‌دارم‌روش‌ونیکاد‌نوشته‌وقتی‌گردنم‌میندازمش‌حس‌خوبی‌بهم‌میده‌واقعا‌آرومم‌میکنه‌

این‌سنگ‌های‌آرامش‌دهنده‌هم‌خوبه‌ حالا‌من‌ازاین‌سنگهاندارم‌ولی‌یه‌گردنبند‌دارم‌روش‌ونیکاد‌نوشته‌وقتی ...

من الان بیشتر میترسم برم سمت قرص خواب 😏😣

2731

یه شماره ای بود واسه کسایی که بخاطر کرونا استرس شدید دارن و وضعیت روحیشون ریخته به هم زنگ میزدی رایگان مشاوره میدادن

اون شماره هه رو اگه داری زنگ بزن

برات صلوات فرستادم عزیزم انشالله زود به ارامش میرسی😘

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد خدایا شکرت😍😍
من الان بیشتر میترسم برم سمت قرص خواب 😏😣

چرا‌؟؟؟؟؟نکنی‌یه‌وقت‌اینکارو‌

میدونی‌چقدر‌عوارض‌داره‌

برو‌یک.دکتر‌ومشکلتو‌بهش‌بگو‌‌اگه.لازم‌باشه‌خودش‌قرص‌آرامبخش‌یا‌قرص‌خواب‌برات‌تجویز‌میکنه‌

سرخود‌قرص‌خواب‌نخور

پیش‌یه‌مشاورم‌‌بری‌بد‌نیست

عزیزم بابای دوستم آسم دارن کرونا هم گرفتن سالشون هم زیاده اما خوب شدن با این که کرونا برای ریه بده و ایشون نفس تنگی داشتن 

حالشون الن خوبه ، اما یکی از بهترین چیزهایی که برای هر بیماری خوبه به خصوص بیماری هایی مثل بیماری های عفونی و بیماری هایی که ریششون سرما خوردگیه استراحته ، من بهت قول میدم سعی کنی بخوابی کاملا خوب میشی ، هر بار که فکر منفی خواست بیاد سراغت و نذاره بخوابی به این فکر کن که با خوابیدن چقدر خوب میشی

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)