2733
2734
عنوان

نامزد من يه دخترخاله داره تقريبا هرروز باهاش تماس تلفني داره

| مشاهده متن کامل بحث + 307 بازدید | 28 پست
خیلیارودیدم ظاهراً مذهبین اما یه کارایی میکنن ک ب ذهن ماغیرمذهبیانمیرسه

بله من دیدم،دوست صمیمی و نزدیکم. اسی ساده ست.

عضو گروه آبی (چالش رؤیایی بامداد خمار)، وزن اولیه 80، وزن الان ۷0 و......وزن فرداهایم ۶۰😆😎من در حال کم کردن وزنم نیستم دارم از شررررررش خلاص میشم! و دیگه حاضر نیستم برگردم و چاق بمونم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

از مذهبی که اینکارو میکنه باید بیشتر ترسید 

بلاخره یه محرمی نامحرمی اونا سرشون میشه

یه متاهلی متعهدی 

اونم هر روز هر روز 

مگه خودشون خواهر برادر ندارن

من مذهبی دیدم زن پسرخالش هر روز بهش ز میزد و میرفت خونه مامانش (یعنی مامان پسره)

2740
طرف ظاهرش مذهبیه اماهیچ خط قرمزی ندارن توروابط...خیلی دیدم

دقیقا دقیقا

عضو گروه آبی (چالش رؤیایی بامداد خمار)، وزن اولیه 80، وزن الان ۷0 و......وزن فرداهایم ۶۰😆😎من در حال کم کردن وزنم نیستم دارم از شررررررش خلاص میشم! و دیگه حاضر نیستم برگردم و چاق بمونم. 

همه چی از همین مشاوره و مثل خواهر برادریم و این چرت و پرتا شروع میشه و آخرش به جاهایی که خدا میدونه ختم باشه،یه مذهبی واقعی هیچ دلیلی برای صحبت با نامحرم نداره هیچ دلیلی

فقط 24 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

صددرصد مهمه اصلا شاید بیشتر دعواهاتون بخاطر مشاوره های غلط این خانم باشه شما همسرت مشاوره لازم داره باید برید دوتایی پیش متخصص مشاوره خانواده طرف ۲۰ سال تجربه مشاورداره دکترا داره باز ممکنه مشاورش کارساز نباشه بعد دختر خاله نامزدت که سواد و تجربه کافی نداره شده مشاور؟اصلا همسرت نباید اسرار زندگی خصوصیش رو به دخترخالش بگه چون شاید دهن به دهن تو فامیل بچرخه پس فرداشما ازدواج کنید یکی از فامیلا جلو بچتون بگه مامان بابات دعوا می کردن اینطور بودن اونطور بودن یا متلک بگن ناراحت شید همسرت بچگانه رفتار می کنه اگر خواهر داره یا برادر بزرگتر بگو با خواهر برادرت مشورت کن نه دخترخالت  چون همین خانم امار غلط به مادرشوهرت میده که عروسیتون سر نگیره از من گفتن پای نفر سوم تو رابطه ات نزار باز بشه خودتون دوتایی حل کنید مشکلاتو 

خودت ب دخترخالش پیام بده و خیییلی محترمانه ازش بخواه تو رابطه شماها دخالت نکنه.اگه دیدی بازم تکرار کرد این دفه بیار بگو چارتا فوش ناموسی یادت بدیم دختره رو بنشونی سرجاش😤