2733
2739
عنوان

فال تعین جنسیت ربطی به باردار بودنتون نداره همیشه جواب میده

| مشاهده متن کامل بحث + 1040 بازدید | 146 پست
اون خیلی تو فکرته بخاطر همین به شدت تو ذهنم اومد عمیقا غمگینه....از نظر مالی و اجتماعی پیشرفت میکنه ...

این ماه امپول زدم بنظرت باردار میشم؟؟؟ 

اقای عزیزم این ماه میخواد هوای منو داشته باشه و‌حاجت روا بشم😍😍😍 مطمعنم این ماه تیکر بارداری میزنم من⁦♥️⁩😍 اقا هوامو داشتع باش طوری کع همیشه داشتی😍...بهتون قول میدم اگه از اقام بخوایین اصلا دلتون رو نمیشکنه..خودش میدونع دل شکستن چه درد بدیع😔⁦🖐️⁩....  دوستدارم اقای من😍 اقای خوب من🥺⁦♥️⁩.            😍اقام ابو الفضله😍  میبینید حتی اسمشم ارامش داره🥰!؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عذاب وجدان نداشته باش اونم زندگی خودشو داره مطمئن باش ی کیس خوب پیدا کنه فراموشت میکنه تجربه دارم ک ...

ارزومه فراموش کنه.این راز من بود نمیخاستم راجبش هیچ وقت صحبت کنم که سرصحبت باز شد.پوف...

2731
6

من این ماه امپول زدم گفتن احتمال بارداریم زیاده.. حست چیه

اقای عزیزم این ماه میخواد هوای منو داشته باشه و‌حاجت روا بشم😍😍😍 مطمعنم این ماه تیکر بارداری میزنم من⁦♥️⁩😍 اقا هوامو داشتع باش طوری کع همیشه داشتی😍...بهتون قول میدم اگه از اقام بخوایین اصلا دلتون رو نمیشکنه..خودش میدونع دل شکستن چه درد بدیع😔⁦🖐️⁩....  دوستدارم اقای من😍 اقای خوب من🥺⁦♥️⁩.            😍اقام ابو الفضله😍  میبینید حتی اسمشم ارامش داره🥰!؟
2738
عزیزم خیلی چیزا رو نمیتونم اینجا بگم.من خیلی تو سایت جواب نمیدم چون افرادی هستن که با کوته فکری های ...

عزیزم میشه لطفا پیام منو جواب بدید 🌸

💜گروه بنفش ، بامداد خمار 💜  وزن شروع ۹۲ وزن فعلی ۷۶ هدف ۵۵ 🟣🟣🟣🟣🟣🟣🟣🟣🟣  من میتوانم 💪🏻                💟 هیچ چیز قوی تر از زنی نیست که بدنشو دوباره ساخته 💟