2733
2734
عنوان

واکسن ۱۸ماهگی خیلی درد داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 579 بازدید | 23 پست

من خیلی از این واکسن میترسیدم به یه بهونه ای هم دو هفته انداختمش عقب چون واکسنای قبلیش خیلی اذیت میشد و تبش بالا میرفت ولی نمیدونم خدا صدامو شنید دعا کردم درد نداشته باشه یا چی اصلا بچم تب هم نکرد توکل کن به خدا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط یکاری نکن بچه فک کنه داغون شده یکم آهوناله که کرد بگو پاشو ببینم یذره راه بریم یکم باهم راه بری ...

پسر من الانش غر غرو نق میزنه الکی وای به روزی که واکسن بزنه خیلیم شیطونه دیوار راست بالا میره ولی حرف نمیزنه 

2731

حتی واکسن 6 سا لگی ام میگن سخته واسه دختر اولم که زدم اصلاً درد نداشت و اذیت نشد بچه جاریم انقدر ا ذیت شد بعد به دوستام گفتم خیالتون راحت اصلاً اذیت نمیشن همه شون رفتن زدن میگفتن خیلی اذیتت شدن طفلکی ها

بله

بچه هام پادرد گرفتن 

نباید بذاری راه بره 

باهاش بازی نشستنی کن و کلی خوراکی مفید و خوشمزه براش بگیر و اسباب بازی های رنگی بذار جلوش 

خلاصه سه روز براش وقت بذار تا راه نره

شاید تا یک هفته تب کنه حتما شربت استامینوفن به موقع بهش بده و شیاف دم دستت باشه شاید لازم شد

اگر تبش از 38رفت بالا شیاف بذار و پاشویه اش کن(زیر بغل ها زیر شکم و کشاله ران ها دستمال خیس بذار ولرم باشه )

لباس نازک براش بپوش بدون آستین 

زیر باد مستقیم کولر و پنکه نباشه

و در آخر صبور باش

منم آرزو دارم. ای خدا میشه زودی به آرزوم برسم؟با تشکر❤️
2740
من میخوام ببرمش شهر خودمون پیش مامانمینا باشم با داداشم مشغول شه یخورده کمک دستم باشن البت خیلی وقته ...

کار خوبی میکنی  دورش شلوغ باشه زودتر فراموش میکنه و راه میره و بازی میکنه

جغرافیای کوچک من بازوان توست    ای کاش تنگ تر شود این سرزمین من