2410
2553

اره درد داره دوتاس یکی دست یکی پا

دراوج مغروربودن مهربان است🥺💔                                                            اصلا میشودبرایش مرد☹️                                                  خودمومیگم😌✌️😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه دونه روی دست که درد نداره 

برا پا درد داره البته خداروشکر دختر من اذیت نشد یعنی بچه هام کلاً واسه واکسن اذیت نمیشن 

ولی در کل واکسن دردناکیه چون روی پا هست و بچه ها میتونن راه برن 

انشاءا... برای نی نی شما سبک باشه و اذیت نشه

2720
2714
الهی بمیرم . قطره هم هست؟

اره عزیزم .خیلی سخته دخترمن تاچندروز نمیتونست راه بره اشتهاهم نداشت.تبم میکرد.حالاانشاا..پسرشمااذیت نشه.

دراوج مغروربودن مهربان است🥺💔                                                            اصلا میشودبرایش مرد☹️                                                  خودمومیگم😌✌️😘
منم پسرم روی همه واکسناش ادیت شد ولی نوه عمو نه خیلی ریلکسه یه چند ساعت تب داره فقط

پسرمنم خیلی اذیت شد همش گریه میکرد وبدنش توتلب میسوخت

نفسم قلبم دنیام :پسرم مهدیارم❤❤❤❤❤❤

واقعا سختتر از بقیه واکسنهاست که قبلا زده تقریبا یه روز نمیتونه خوب راه بره که دل آدم برا بچه کباب میشه

ضمن اینکه تا چند روز بعدش هم یکم کم اشتها میشن

جغرافیای کوچک من بازوان توست    ای کاش تنگ تر شود این سرزمین من

فقط یکاری نکن بچه فک کنه داغون شده

یکم آهوناله که کرد بگو پاشو ببینم یذره راه بریم یکم باهم راه برین بازیکنین کم فکر دردشو بکنه.راحت ترکنارمیاد.

نگیره بخوابه که هی غرمیزنه

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.
واقعا سختتر از بقیه واکسنهاست که قبلا زده تقریبا یه روز نمیتونه خوب راه بره که دل آدم برا بچه کباب م ...

من میخوام ببرمش شهر خودمون پیش مامانمینا باشم با داداشم مشغول شه یخورده کمک دستم باشن البت خیلی وقته هم نرفتم حدود ۳ماه 😔

2706