2737
2739
عنوان

خانمهای موفق تو زندگی مشترک راهکار بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 524 بازدید | 32 پست
عزیزم ناراحتی تو درک می کنم. بخصوص وقتی خود آدم ملاحظه طرف رو می کنه ولی اون تو مشکلات تنهاش می ذاره ...

من که نمیتونم خونه بخرم. پولی ندارم. پولمون به اپارتمان البته میرسه ولی مدام بهش میگن اپارتمان بده. 

اجاره هم نمیره. نمیدونم. دلم خیلی میخواد از اینجا بلند شم. اما باز هم تا حرفش پیش بیاد مادرشوهرم گریه و زاری میکنه

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰
میدونم کلیت حرفت درسته. ولی اونها هیچ وقت من رو درک نکردن. و هیچ زمان نخواستن رابطه خوبی داشته باشیم ...

بخدا من همه حرفات قبول دارم ولی شرایط اینا خیلی خاص میخوای چکار کنی میتونی جدا بشی؟یا میتونی اونارو تغییر بدی ؟نه منظورم اینه باید جوری فکر کنی ک خودت خیلی عذاب ندی همین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من که نمیتونم خونه بخرم. پولی ندارم. پولمون به اپارتمان البته میرسه ولی مدام بهش میگن اپارتمان بده.& ...

اگه به خاطر اون موندین، که اشتباهه.چقدر می خواد گریه زاری کنه‌. تازه اونا هم فیلمشه. من آدم اینطوری دیدم کامل می دونم چه شرایطیه. طرف اینقدر بین پسر و عروسش اختلاف انداخت، همیشه پسرشو پر می کرد که با خانواده همسرش قطع ارتباط کنه یا در مورد زنش سخت گیری بی مورد کنه. آخر سر خود پسره از وضعیت خسته شد و حتی رفت یه شهر دیگه.کم کم رابطه زن و شوهر خوب شد. روز اسباب کشی مادر شوهر خودشو انداخته بود جلوی کامیون مثدا غش کرده، پسرش گفت من مادرمو میشناسم فیلمشه. توجه نکرد و رفتن. الانم رفت و آمد دارن ولی پسره زندگی خودشو نجات داد