2726

راستش من خیلی گرم بودم. کلی کتاب روانشناسی خوندم. کلی ملاحظه همسرم رو کردم. سعی کردم شرایط رو درک کنم. تلاش کردم رابطه خوبی باهاش داشته باشم .ولی متاسفانه تو مشکلات تنهام میزاره و اگر ببینه ضعیف شدم بیشتر میکوبونتم . جلو پدر و مادرش مقابلم جبهه میگیره. همش حس میکنم داره از اونها جلو من دفاع میکنه با اینکه من هیچ وقت مقابلشون نبودم و کاری نداشتم باهاشون. اما تک فرزنده و مادر و پدرش بسیبار وابسته به اون. 

کلا خیلی تو زندگی باهاش احساس تنهایی میکنم. دلم نمیخواد اینقدر سرد باشه باهام. اما نمیدونم باید چیکار کنم باهاش

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ما با خانواده همسرم زندگی میکنیم. مثلا روزها تا فرصت میکنه میره پیش اونها. یه بار تاریخ زدم 40 روز باهام کاری نداشت. اون هم من رفتم سمتش. الان که بچه دار شدیم با اینکه تخت کنار مادر خریدم ولی جای خوابش رو جدا کرد. 9 ماه شده. دوره بارداری هم به دستور مادر فاصله گرفت. اصلا انگار نه انگار. من حتی نمیدونم کچای این زندگیم. 

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰

خواهری اینجا تو فقط خوب بودی ملاحظه کردی کوتاه اومدی رعایت کردی 

پس زیادی رو دادی 

همسرتم باید می فهمید ک شما هم حقی دارید تو زندگی و نباید تنها بزاره خانواده جای خود همسر و نیازهاش هم جای خود اینو باید درک میکرد نه فقط تو درکش کنی

پروردگارا مرا بخودم وامگذار🌸
ازبس لوسش کردی همیشه بهش ی مدت بی اهمیت باش بذار بفهمه نبودنت

من نه. از اول همین بود. پدر و مادرش مقصرن. حتی نمیزارن مسیولیت بچه خودش رو قبول کنه. 

شما کاری نمیتونی کنی ایشون باید خودشو اصلاح کنه که احتمالا نشدنیه

خب چطور متوجه میشه باید تغییر کنه؟

فقط اینکه ازین ب بعد برای خودت باش و یک مدتی اصلا اصلا اصلاااااا بهش محبت اضافی نکن مث خودش باش

9 ماهه باهاش سر سنگینم. 9 ماهه پام رو خونه مادر و پدرش نداشتم با اینکه تو یه ساختمونیم. ولی تاثیری نمیبینم

بسم تعالی

انتخاب خوب داشته باشید 

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
خب چطور متوجه میشه باید تغییر کنه؟

فقط مشاور میتونه کمکش کنه تا حدی ،تازه خیلیا به خصوص اینایی که تک فرزندن، حرف مشاورم‌ ممکنه قبول نکنن

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
خواهری اینجا تو فقط خوب بودی ملاحظه کردی کوتاه اومدی رعایت کردی  پس زیادی رو دادی  همسرت ...

عزیزم گاهی صحبت میکردم باهاش. اگر دو روز نمیرفت بالا پدر و مادرش زنگ میزدن میکشوندنش بالا. هنوزم با اینکه بچه کوچک دارم همینه. الان امروز مادرش زنگ زد گریون بود که گلابی خریدیم به شوهرم بگم بره بیاره. بعد که نرفت ناراحتی کرد

ما با خانواده همسرم زندگی میکنیم. مثلا روزها تا فرصت میکنه میره پیش اونها. یه بار تاریخ زدم 40 روز ب ...

😐😐😪😪😔اتفاقا من امروز به این فکر میکردم تو این هفته دوبار رابطه داشتیم چون حامله هسم نکنه یهو خیانت کنه کم بوده 🤦گفتم حتما خیانت کرده که کم اومده پیشم 🤦🤦🤦

2706