2733
2734
عنوان

برای این که به بدنم گرمی بدم چیکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 178 بازدید | 21 پست
وایسادخودم روم نمیشه برم بخرم دوستمو میفرستم بره تو بخره😂اخه بلد نیس اون چیه بعدشم میره تو هی میخند ...

رو شدن نداره این قطره گل سرخ که میگیم برای همه چی خوبه . گل محمدی از عطاری بگیر بهتره طبیعی تر هم هست

💖عاشق خانواده ام هستم💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره من غنچه گل محمدی از عطاری گرفتم تو چایم میریزم خیلی خوبه هم خودم گرم شدم

نه من خودم گرمم یعنی بدتر میشم 😥 شنیدم میگن طعمش خوبه واسه طعمش میخوام بخورم

دوس داری برات ایه الکرسی بخونم یه فاتحه خوندی بگو تا برات بخونم 😙 خواهش میکنم امضام تا اخر بخون مهربون باش به راحتی دل نشکن اینجا از هر جای کشور هست هرکسی با طرز تفکر و عقایدی تو رو خدا مواظب باشیم چی داریم به طرف مقابلمون میگیم مواظب دل شکستنا باشیم   دیگه اذیت نکنین بازلغو میشم 😄کاربری سومم😙 اگرم دوس داشتی یه صلوات برام بخون خوندی بگو منم برام ۱۰‌تا میخونم .اللهم صل علی محمد وال محمد.مهربونم مرسی که خوندی.
2731
نه بد نیست شنیدم میگن طبع بدن را متعادل میکنه 

جدی خیلی خوشمزه میکنه فردا حتمی میخرم

دوس داری برات ایه الکرسی بخونم یه فاتحه خوندی بگو تا برات بخونم 😙 خواهش میکنم امضام تا اخر بخون مهربون باش به راحتی دل نشکن اینجا از هر جای کشور هست هرکسی با طرز تفکر و عقایدی تو رو خدا مواظب باشیم چی داریم به طرف مقابلمون میگیم مواظب دل شکستنا باشیم   دیگه اذیت نکنین بازلغو میشم 😄کاربری سومم😙 اگرم دوس داشتی یه صلوات برام بخون خوندی بگو منم برام ۱۰‌تا میخونم .اللهم صل علی محمد وال محمد.مهربونم مرسی که خوندی.
خوشمزه میشه ولی بستگی داره کسی طعمش را دوست داشته باشه یا نداشته باشه از نظر من که عالیه

من کلا چیزای گیاهی دوس دارم حتما خوشم میات از طعمش مرسی که وقت گذاشتی جان دلم مهربونم حاجت روا بشی الهی😙😙