2737
2734
عنوان

تورو خدا بیاید راهنمایی کنید زندگیم تموم شد دیگه

| مشاهده متن کامل بحث + 2014 بازدید | 141 پست

برای محرم خودم ختم زیارت عاشورا گذاشتم اگه وقت حوصله داشتی بیا بلکه خدا خودش دری باز کنه اول محرمم روزه بگیر که خیلی ثواب داره من تو گروهم می زارم تو ام خواستی بیا ببین

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم نه طلاق میتونی بگیری نه پیش مادرشوهر بری پس راعی جز زندگی کردن نداری یکاری کن شوهرت برگرده سمت ...

معتاد درست نمی شه اصلا  مگر خدا معجزه کنه

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا
2731
خودش میگه شرایط طلاق ندارم.

اره دیگه فقط مونده معجزه یا درست بشه شوهره یا بمیره یا خدا خودش شرایط طلاق رو فراهم کنه

تواین تاپیک گفتم دلم خونه دعام کنید حتی شده صلوات. ک شمام انجام دادید خیلی خیلی ممنونم دلم اروم شد. حاجت روا بشید بحق امام حسین

انشالله به زودی زود در این مکان تیکر بارداری نصب میشود.....خدایا من ب بهت ایمان دارم ناامیدم نکن....