2737
2734
عنوان

لیست تغذیه در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 192 بازدید | 28 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام زری جون عناب بچرو خیلی خوش اب و رنگ میکنه انار  و گلابی و سیب قرمزخیلی خوشگل میکنه من خودم ...

ممنونتم

خدایا من بدم و تو انقدر دوستم داری. اگر خوب بودم چه میکردی برایم. دوستت دارم در همه حال
2731

ماهی دریا که جیوه دارن نخور مثل ماهی خال مخالی و کوسه ماهی تن نخور کلا محصولات کنسروی نخورجعفری و کرفس نخور زعفرون نخور الیته درحد پلو موردی نداره پنیرای نرم ممنوع سس مایونز ممنوع کالباس و سوسیس ممنوع چیبس و پفک ممنوع عرقیجات ممنوع دمنوش ممنوع کافئین زیاد ممنوع تخم مرغ نبمرو ممنوع عسل هم میگن چندماه اول نخوری جگر هم سعی کن سه ماهه ی  اول نخوری کاکائو مصرفش رو محدود کن میوه هایی که تا به حال نخوردی رو نخور

من یک زنم به زن بودنم افتخار میکنم چون به مادرم افتخارمیکردم و خواهم کرد شاید مادرم سواد نداشت ولی برای من دانشمندی بود که قلق رموز زندگی را میدانست شاید مدرک علوم ریاضی نداشت اصلا تا به حال دست به قلم نشده بود ولی عجیب در مخارج خانه تبحر داشت اصلا چه میدانست واکنش شیمیایی چیست ولی دمای پخت و زمان پخت رو به خوبی میدانست علوم عرفان راهم نگویم که هنوز تسبیحش در صندوقچه خاطراتم بوی دستانش را میدهد خیلی دوست داشت باسواد شود ولی نشد امااز نظر من علوم را به خوبی فراگرفته بود آری زن ها همین هستندگرچه الان در کنارم نیست و هرروز دلتنگش هستم ولی قول دادم من باسواد شوم ازآن سوادهایی که مادرم دوست داشت
2740
ماهی دریا که جیوه دارن نخور مثل ماهی خال مخالی و کوسه ماهی تن نخور کلا محصولات کنسروی نخورجعفری و کر ...

خدای بهشت   برای مادران است ..خدایا کمکم کن    .نون و سیب زمینی  باید بخورم خخخح  همه اش نخوردنی   گفتی شما⚘❤😂😂😂😂

خدایا من بدم و تو انقدر دوستم داری. اگر خوب بودم چه میکردی برایم. دوستت دارم در همه حال
خدای بهشت   برای مادران است ..خدایا کمکم کن    .نون و سیب زمینی  باید بخورم خخخح ...

خب مابقی رو بخور گلم

من یک زنم به زن بودنم افتخار میکنم چون به مادرم افتخارمیکردم و خواهم کرد شاید مادرم سواد نداشت ولی برای من دانشمندی بود که قلق رموز زندگی را میدانست شاید مدرک علوم ریاضی نداشت اصلا تا به حال دست به قلم نشده بود ولی عجیب در مخارج خانه تبحر داشت اصلا چه میدانست واکنش شیمیایی چیست ولی دمای پخت و زمان پخت رو به خوبی میدانست علوم عرفان راهم نگویم که هنوز تسبیحش در صندوقچه خاطراتم بوی دستانش را میدهد خیلی دوست داشت باسواد شود ولی نشد امااز نظر من علوم را به خوبی فراگرفته بود آری زن ها همین هستندگرچه الان در کنارم نیست و هرروز دلتنگش هستم ولی قول دادم من باسواد شوم ازآن سوادهایی که مادرم دوست داشت