2737
2739
عنوان

بنطرتون حق ندارم ناراحت باشم

| مشاهده متن کامل بحث + 471 بازدید | 57 پست
من راجب خودم حرف نزدم که راجب فرهنگ من قضاوت میکنی ولی کسی که با این شرایط ازدواج کرده خودش تصمیم گر ...

اشتباه از پدر استارتره که اجازه داده داماد عقدی چهار سال تو خونه ش بخوابه

ما خیلی بد میدونیم 

‏از وقتی ماسک زدنتونو دیدیم دیگه تعجب نمیکنیم که چطور با کاندوم بچه دار میشید! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس دخالتم نباید بکنن 😑 

وظیفه مالی ندارن ولی میبینن پسرشون دعواش شده و هنوز جز خانواده اوناس پس دخالت میکنن. مستقل نشده که 

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
اشتباه از پدر استارتره که اجازه داده داماد عقدی چهار سال تو خونه ش بخوابه ما خیلی بد میدونیم 

اصلا برام خیلی عجیبه چطور پدر عروس راحت میزاره داماد بیاد تو خونه ش با دخترش بخوابه !!! بابا قدیما یه حرمتی بود اصلا الان واقعا هیچی اون حرمت سابق رو نداره 

2731
اشتباه از پدر استارتره که اجازه داده داماد عقدی چهار سال تو خونه ش بخوابه ما خیلی بد میدونیم 

این که من و شما بد میدونیم تاثیری رو زندگی اینا نداره که اشتباه از هر کی هم بوده بازم فرقی نداره 

من میگم الان که همش باهم بودن عادت کردن بعد ۴ سال جدا کردنشون درسته؟تازه اونم نه با تصمیم خودشون با دخالت خانواده😕  

این که من و شما بد میدونیم تاثیری رو زندگی اینا نداره که اشتباه از هر کی هم بوده بازم فرقی نداره&nbs ...

بنظرم درسته

تا اینجا هم خانواده ها کوتاهی کردن که ۴ سال طول کشیده

اصلا برام خیلی عجیبه چطور پدر عروس راحت میزاره داماد بیاد تو خونه ش با دخترش بخوابه !!! بابا قدیما ی ...

حالا پدر من از اینور بوم افتاده

انقدر سختگیره که طولانی ترین عقدمون خواهرم بود که هشت ماه طول کشید

رفت و آمدهامون رو برنامه بود

2738
حالا پدر من از اینور بوم افتاده انقدر سختگیره که طولانی ترین عقدمون خواهرم بود که هشت ماه طول کشید ...

پدر من نه همش میگف اینا ازهم ارامش میگیرن ک باید پیش هم بخوابن

وظیفه مالی ندارن ولی میبینن پسرشون دعواش شده و هنوز جز خانواده اوناس پس دخالت میکنن. مستقل نشده که&n ...

پدرشوهرم گف اگه میخوای خونه اجاره کنیم تا دوماه دیگه برین سرخونتون من هیجی نگفتم ای کاش میگفتم اره بریم من خسته شدم

پدر من نه همش میگف اینا ازهم ارامش میگیرن ک باید پیش هم بخوابن

اشتباه کرده

شوهرت زیادی ریلکس کرده تو خونه پدرزن