2726
عنوان

بنطرتون حق ندارم ناراحت باشم

471 بازدید | 57 پست

۴ساله عقدیم هرشب با شوهرم میخوابیدیم خونه ما

حالا چون دعوامون شوه خانوادش گفتن چون زیادباهمینو هفته یبار باهم باشین خوب میشین نمیخوادبیاد

من دلم میگیده واقعا

۴ساله عادت کردم

دیگه حداقل بابدالان خونه خودم میبودم

خانواده ش تصمیم میگیرن؟

خب برید سر خونهدخودتون ۴ سال چه خبره

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چه ننطق مزخرفی 

وقتی عروسی کنی چی

بازم هفته ای یه بار پیش همید اا دفواتون نشه

مگه خواهر برادرید 

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه
خانواده ش تصمیم میگیرن؟ خب برید سر خونهدخودتون ۴ سال چه خبره

اره تصمیم همچیم دست اوناس 

مقصردعواخودم بودم اما خب اونم وظیفش بودمنو ببره سرخونه زندگیمون حالا ک نمیتونه حداقل دلتنگیامو رفع کنه

شور همه چیو در نیارید دیگه..زشته اصلا در خدی باشه که خانواده ها تذکر میدن ..شیرینیه عقد اینه که همیشه پیش هم نیستن یه بار یا دوبار درهفته اون اشتیاق و غلاقه رو بیشتر میکنه .نمیدونم چی بگم والا😐

اره تصمیم همچیم دست اوناس  مقصردعواخودم بودم اما خب اونم وظیفش بودمنو ببره سرخونه زندگیمون حال ...

پدرت جیزی نمیگه؟ شوهرت هر شب میاد؟؟

واقعا چه انتخاب هایی میکنید

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
خانواده من مشکلی ندارن خانواده خوودش مشکل دارن

خانواده منم مشکلی نداشتن ولی بالاخره ادم پیش باباش ی جوریه هرشب!چرا نمیری خونه خودت دیگه

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
شور همه چیو در نیارید دیگه..زشته اصلا در خدی باشه که خانواده ها تذکر میدن ..شیرینیه عقد اینه که همیش ...

خب اونی ک نهایتا ی سال تو عقده بله ن منی ک چهارساله عقدم بعدشم الان عادت کردم شب خوابم نمیبره

2706