2733
2739
عنوان

قطره و شربت ویوا کیدز پیدا کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 3172 بازدید | 24 پست
سلام عزیزم منم اصلا هرچی میگردم پیدا نمیکنم، شما میتونید برای منم بگیرید و پست کنید؟ هزینشم براتون ...

حدود دوماه پیش خریدم جدیدا نرفتم این هفته میرم اگر داشت براتون پیغام میذارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سللم نسترن جان عزیزم تو یه تاپیکی خوندم قبلا ندول داشتی.منم تازگیا چنتا ندول هیپواکو زیر یه سانت و یه کیست دارم.از روزی ک فهمیدم داغون شدم بیماری وسواس گرفتم دکترم حتی واسه نمونه نفرستاد و چون کم کاری دارم بهم دارو داد.خیلی میترسم میشه یکم کمکم کنی چطوری بود ندولت و اینکه با لوو تیروکسین رفع شد?چقد طول کشید تا دیدی کوچیک شدن?ببخش ک انقد سوال میپرسم ولی بشدت داغون و مضطربم.تو شهر غریبم هستم

مامانمینا اومدن پیشم انقد استرس دارم اونام غصمو میخورم هی ذهن داغونم میره سمت بدترین سرطانهای تیرویید😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

سللم نسترن جان عزیزم تو یه تاپیکی خوندم قبلا ندول داشتی.منم تازگیا چنتا ندول هیپواکو زیر یه سانت و ی ...

سلام 

وای چرا اینهمه به خودت استرس میدی اصلا چیز مهمی نیست من چند سال پیش نمونه برداری کردم یه مدت بعدش کم کاری تیروئید داشتم دارو خوردم همون لووتیروکسین و خوب شدم بعد چندسال موقع بارداری دوباره کم کاری گرفتم که دکتر دارو داد و بعد زایمان هم اصلا مشکلی نداشتم تا الان 

ببین فقط باید سالی یکی دوبار چک بشی وقتی زیر نظر متخصصی اصلا اصلا جای نگرانی نداره خداروشکر بچه م هم اصلا مشکل تیروئید نداره 

2728
سلام  وای چرا اینهمه به خودت استرس میدی اصلا چیز مهمی نیست من چند سال پیش نمونه برداری کردم یه ...

ممنون عزیزم ک جواب دادی.خداروشکر که ماله شما رفع شده من دکترم متخصص داخلیه,از وقتی یادمه کلا گردنم یکم ورم داره پارسال رفتم متخصص غدد نگاه کرد گفت هیچی نیس.امسال سره یه.چیز دیکه رفتم داخلی اون یکم وسواس بخرج دادو گردنمو لمس کردو سونو نوشت,بخدا داشتم دیوونه میشدم الان بهترم ممنونم عزیزم ان شاءالله همیشه سلامت باشی.لطفا واسم دعا کن😘

ممنون عزیزم ک جواب دادی.خداروشکر که ماله شما رفع شده من دکترم متخصص داخلیه,از وقتی یادمه کلا گردنم ی ...

عزیزم چیزی نیست ایشالا همیشه سلامت باشی 

منم اون حالت برآمدگی و ورم گردن رو دارم ولی مهم آزمایشات هست 

2740
سلام عزیزم شما شربت ویواکیدز چقدر می دادین ؟؟؟

سلام.سه و نیم سی سی میدادم قرار بود به 5 سی سی برسه کم کم ولی دیگه ازش پیدا نکردم 

قطره شو هم زیر یکسال یک قطره چکون میدادم