2733
2734
عنوان

بچه ها قضاوت نیست اما واقعا سوالم اینه که

| مشاهده متن کامل بحث + 255 بازدید | 21 پست
وقتی بابام فوت شد تا سالها نمیتونستم عکسشو نگاه کنم یا از مردنش حرف بزنم الان ۱۲ سال میشه رفته عکساش ...

ای وای خدا رحمتشون کنه واقعا متاسف شدم من هم مادربزرگم تا سالها دوست نداشت اسم برادرش ک فوت شده بود رو بشنوه خیلی گریه میکرد الانم یکی اون اسمو داشته باشه میگه اونی ک اسم داداشمو داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برا من پیش اومده ووقعا حال روحب ادم خرابه و این مسیله اتفاقا شبیه دردل کردنه و یا گریه کردن من تودم با گریه تصویر اون مرحوم را میزاشتم یا پروفایلهای غمگین را

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
برا من پیش اومده ووقعا حال روحب ادم خرابه و این مسیله اتفاقا شبیه دردل کردنه و یا گریه کردن من تودم ...

من هم بیشتر مد نظرم بود که افرادی ک چنین تجربه تلخی داشتن بگن از اون حال و هوا ممنونم ازتون خدا بهتون صبر بده

2731
ای وای خدا رحمتشون کنه واقعا متاسف شدم من هم مادربزرگم تا سالها دوست نداشت اسم برادرش ک فوت شده بود ...

عزیزم خدا رفتگانتو بیامرزه... ❤

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰
من هم بیشتر مد نظرم بود که افرادی ک چنین تجربه تلخی داشتن بگن از اون حال و هوا ممنونم ازتون خدا بهتو ...

ممنونم عزیزم 

تازه من از اونهام که سعی میکنم حسم را تو پروفایل نشون ندم ولی واقعا انگار بهش نیاز داشنم 

البته اگر مرگ یکی  خیلی برا طرف دردناک باشه سختتره و یه عده سعی میکنن فراموش،یا انکار کنن  و شاید حسی شبیه شما پیدا کنه 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
ممنونم عزیزم  تازه من از اونهام که سعی میکنم حسم را تو پروفایل نشون ندم ولی واقعا انگار بهش نی ...

واقعا نمیخام غیبت بشه اما هنرمندا خیلی اینکار رو انجام میدن همسر خشایار الوند با لاک قرمز و موهای کاملا باز تا کمر خیلی شیک تو مراسم مرگ همسر جوونش واقعا نمیدونم ماها اینقد باهم تفاوت داریم یا چی؟

در صورتی که زیبا بروفه واقعا مشخص بود که جیگرش اتیش گرفته😔