2410
2553

میبینم بعضی ها عزیزاشون رو دور از جون عزیزانشون رو از دست میدن اما بلافاصله میتونن وارد فضای مجازی بشن و حالا پروفایل مشکی و ابراز ناراحتی و اینا من واقعا میخوام از کسایی که تو اون شرایط بودن بپرسم ببینم واقعا میشه یعنی من همش فکر میکنم ادم دست و دلش نمیره حتی لباس مشکی تنش کنه اشتباهه؟!

اره منم تعجب میکنم

عشقا👈لایک نکنید 👉👈حسبی الله🤲🤞دلم یه زندگیو میخواد که مادرم توش از ته دل بخنده ❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗

🙄 بعضیا قدرتشو دارند

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

هر کسی یه جوری کنار میاد من خودم میومدم نی نی سایت که فکرم مشغول شه اهل گریه و زاری نبودم ولی سه روز هم نخوابیدم!

نمیشه توقع داشت همه یه جور به شوک روحی عکس العمل نشون بدن

همه از نیسان میترسن من از ریپلای بدون لایک!اگه پست من کمکتون کرد ممنون میشم یه صلوات واسه مامانم بفرستید  
2714

بعضیا شدیدا مهرطلبن و حتی ازین طریق میخوان طلب کنن که براش دل بسوزونی مثالش دوستم که پدرش فووت کرده بود استوری و پروفایل رو ترکونده بود بعد منم کلا از کسی که عزیزی رو از دست داده فرار میکنم بعد چند روز پیام داد حالمو نمیپرسی پدرم فوت کرده 😑

آدم های به روش های مختلف نسبت به از دست دادن عزیزانشون عکس العمل نشون می دن، معمولا در چرخه سوگواری اولین گام انکاره، بعد خشم و بعد اندوه، اما همه نمی تونن به راحتی از این مسیر عبور کنن

گاهی به هر چیزی چنگ می زنی برای این که به اون فرد از دست رفته و خاطراتش فکر نکنی

گفت دانایی که گرگی خیره سر/هست پنهان در نهاد هربشر/ هر که گرگش را دراندازد به خاک/رفته رفته می شود انسان پاک/هرکه با گرگش مدارا می کند/خلق و خوی گرگ پیدا می کند/هر که از گرگش خورد دائم شکست/گرچه انسان می نماید، گرگ هست

من چند وقتیه تو خونه تنهام چون پدرشوهرم مریضن شوهرمم خونه نمیاد خیلی کم میاد هیچا نمیتونم برم بخاطر کرونا اینا چون پدرشوهرم کرونا گرفتن ( البته قبلشم جایی نمیرفتم فقط خونه پدر مادرم گاهی میرفنم سری میزدم)

بعد روزای اول تنها بودم فشار روحی روانی هم خیلی زیاد بود یعنی اصلا نمیشه توصیفش کرد خیلی شرایط بدی بود پدرشوهرم یکبار سی پی ار شدن خیلی بد بود خیلی الانم کلا وضعیت خوبی ندارن

دیگه تو اون بحبوحه همش دلم میخواست با یکی حرف بزنم درددل کنم  چون همشخبذای بد میشنیدم دیگه به اینجا پناه اوردم و‌خواهش کردم براشون دعا کنن

برای همین بنظرم اره میشه وقتی دستت از زمین و‌زمان کوتاهه و‌توشوکی نمیدونی چکار‌کنی فقط یکجا دراز میگشی تو تاریکی و‌تنهایی یک گوشی دستت میگیری و شروع میکنی به صحبت کردن چون میخوای آروم بشی

البته هرکسی یک‌جوری خودشو آروم میکنه ولی اینی که میگین بله امکان پذیره

وقتی بابام فوت شد تا سالها نمیتونستم عکسشو نگاه کنم یا از مردنش حرف بزنم الان ۱۲ سال میشه رفته عکساشو میذارم.. زن عموم هم جوون مرگ شد بعضیا عکساشو میذاشتن عموم باشون برخورد کرد چون بچه هاش کوچیک بودن میدیدن واذیت میشدن

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰

همین امروز رفتم اینستاگرام ایمان اشراقی بازیگر خط قرمز رو دیدم که مادرش فوت کرده کلی عکس و پست ادیت شده داره از مراسم مادرش ولی قشنگ داری میبینی چقدر تحت فشاره و رفتارش طبیعی نیست

همه از نیسان میترسن من از ریپلای بدون لایک!اگه پست من کمکتون کرد ممنون میشم یه صلوات واسه مامانم بفرستید  
2706