2733
2734
عنوان

چیزهایی دلم میخواد داشته باشم

| مشاهده متن کامل بحث + 223 بازدید | 25 پست

کیست موییم برنگرده 

شفا پیدا کنم 

ازدواج کنم 

برم نجف 

برم کربلا 

برم مکه 

چهارتا بچه داشته باشم 

بچه هلی اولم دختر باشن 

ارامش پیدا کنم 

عشقم به فضای معنوی بیشار و بیشتر بشه

نمازم سر وقت بخونم

..

موقعه مرگم شهید بشم 

و تو وادی اسلام خاک بشم 

همینا دیگ یادم نمیاد😂

یاد امد آن شعری که نوشت:                      پشت هر کوه بلند🍀سبزه زاریست پر از یاد خدا😍 و در آن باغ 🌴 کسی میخواند : که خدا هست و خدا هست و خدا هست و خدا هست😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگم که من پاپس کشیدم  .....

عزیزم‌شما الان میدونی دقیقا مشکل پاپس کشیدن خودته هیچکس هم ب جز خودت نمیتونه کمکت کنه 

امیدوارم دوباره انرژی بگیری و ب راهت ادامه بدی

2728
همین که نقاط ضعفتو شناختی و باور داری خودش یه موفقیته تالاشتم بکن اول از کوچیکترین هدفت شروع کن بهش ...

مثلا عمل دماغم و لبتاب و کراتینه رو فقط  فقط  خدا میتونه جور  کنه پول ندارم خانوادمم مخالفن

مثلا عمل دماغم و لبتاب و کراتینه رو فقط  فقط  خدا میتونه جور  کنه پول ندارم خانوادمم ...

گفتم که اول از اسونش شروع کن مطمعن باش خدا ببینه تصمیمت برای تغییر جدیه کمکت میکنه ضمن اینکه شاید اخر راه به چنان اعتماو بنفسی رسیدی که دیگه بیخیال عمل و ... بشی

2738
گفتم که اول از اسونش شروع کن مطمعن باش خدا ببینه تصمیمت برای تغییر جدیه کمکت میکنه ضمن اینکه شاید اخ ...

همیشه میگممیگمخدایااااااا من هیچی ندارم کمکمکن نه همت  نه حواس جمع نه تمرکز نه هیچی....