2410
2553
عنوان

چیزهایی دلم میخواد داشته باشم

223 بازدید | 25 پست

اول از همه لبتاب نو

بعد عمل دماغم

بعد رابطه ی ویرانم با خانوادم خوب شه

استرس و وسواس ونمازم  خوب شه

عزم و اراده پیدا کنم

عصبی بودنم خوب شه

خوشتیپ مرتب تمیز بشم 

کار خوب درآمد حلال آرااااامش داشته باشم توکار

کراتینه ی موهام

زبر و زرنگ شدنم اینکه انقدر تنبل و دلزده نباشم 

۴ تا رفیق خوب و پایه که بتونم باهاشون دردودل کنم‌

عقلم کامل تر شه

پاک و تمیز و بخشیده شده بمیرم قبرمم یک جایی نزدیک به امام رضا باشه

زبان بدخواهان و بدگویان پشت سرم بسته بشه

این  مامانمم بس کنه از این حرفهاشو و فحشاش 

انقدر اهمال کار نباشم انقدر کم انرژی و غمگین نباشم 

به یک آرامشی برسم انقدر حالم بد نباشه انقدر خشمگین و زخم خورده نباشم

انقدر ضعیف و بی جون و دست و پا چلفتی نباشم

انقدر کارها  برام سخت و غول نباشد 

فعلا اینا

ان شاالله همش درست بشه 

همت میخاد

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
انقدر خنگ نباشم

مامانت چرا فحش میده؟

×××چگونگی برخورد در نی نی سایت به سبک فردی  که از نظر روحی روانی وعقلی در سلامت کامل به سر میبرد                                                               ۱_ابتدا با لبخند وآرامش وارد سایت میشود نه با هدف تخلیه عقده ها وکمبود های درونی                         ۲_به عنوان تاپیک توجه کامل کرده وچنانچه به آن علاقه مند بود وارد میشود                                     ۳_درصورتی که با موضوع مطرح شده توسط استارتر مخالف بود، بدون توهین، مخالفت خود را با آرامش مطرح میکند وبا فحش های زیبا، انتقام برخورد اطرافیان بی فرهنگ خود را از استارتر نمیگیرد.             ۴_درصورت نیاز به راهنمایی در حد توان راهنمایی میکند                                                                    ۵_عقاید خود را به زور وتوهین وارد حلق دیگران نمیکند                                                                   ۶_در تاپیک جدی که با هدف دریافت راهنمایی ویا تبادل نظر ایجاد شده مزه پرانی ولوده گری نمیکند.        ×××لطفا چنانچه هریک از این موارد را رعایت نمیکنیدبه هیچ عنوان وارد تبادل نظر با بنده نشوید،متشکرم😊
انقدر تو هپروت نباشم انقدر کم تمرکز نباشم

منم دلم خیلی چیزها میخاد ی سری چیزها دسته خودمه مثله رژیمو نماز و ورزش و اخلاق خوب اینا ...‌ ی دفتر دارم هر روز توش مینویسم ک رو خودم کار کنم  تا حالا از پارسال خیلی تغییر کردم مثلا ۲۵ کیلو اضافه وزن داشتم ک از بین بردمش الن برنامه هام نمازه  ورزش روحیه شاده و چن تا جیز دیگه

2706