2737
2734
عنوان

اینجا تنها جاییه که مطمئنم کسی هست حرفامو گوش بده

| مشاهده متن کامل بحث + 161 بازدید | 16 پست
عزیزم دلت سنگ نشده الان حالت یه جوری هستش که خودت نمیدونی چی به چیه میتونم درکت کنم عزیزم الان به ...

من جرآت نمیکردم برم طرفش چون آسم دارم دونا بچه کوچیک دارم همش بهم میگه معلومه چقد محبت داری اون خودشو قرنطینه کرده بود خونه دوستش میگه تو آی سی یو بودم بهت نگفته یودم اینو وقتس رفت اون شهره یعد ک خوب شد بهم گفت بعد میگه معلومه چقد محبت داری اصلا رفتارش باهام عوض شده میگه طرف زنش اومده بود راهش نمیدادن میگفت اگع شوهرم طوریش شد منم میرم باهاش 

واسه خوشبختی و سلامتیمون ما و شما یه صلوات  و دوستان کسی غیر از خودتون نمیتونه خواباتونو تعبیر کنه لطفا منتظر معجزه نباشید بجاش تلاش کنید...خوابهایی که در حالیکه خسته اید و فشار کاری یا استرس دارید و اینکه از قبل بهش فکر کردی اصلا تعبیر نداره
من جرآت نمیکردم برم طرفش چون آسم دارم دونا بچه کوچیک دارم همش بهم میگه معلومه چقد محبت داری اون خودش ...

عزیزم تو مریضی حساس شده یه حرفی زده

شما کار درست انجام دادی

شما مریض بشید خدایی نکرده خیلی خطرناک

عزیزم  حرف هاش از ته دلش نیست شما هم به دل نگیر

الان تحت فشار بوده

وگرنه شما کار عقلانی کردید

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.