2733
2739
عنوان

نی نی یار پنج لطفا رسیدگی کنین...دوست جونیا پربازدیدکنین

| مشاهده متن کامل بحث + 108 بازدید | 20 پست
اي جان مرسي 😍😍😍😍😍  خودتو ناراحت نكن عزيزم تو ديگه بارداري 😍

فداتشم..

چشم هم صحبتی باشما ناراحتیمو از بین برد😊

قشنگم واسه خونه خریدنمون صلوات مهمونم میکنی؟ممنون🥺❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قبول باشه انشالله خدا هر چی میخوای بهت بده

مرسی ممنون قبول حق ان شاءالله...

همچنین شما ب حق این شب عزیز ❤

سلام گلم🌹 ..عیدتون مبارک باشه🌹

منم هفته ای دوبار میخونم بعضی موقع ها آمدم تاپیک زدم که برای حاجت روایی دوستانم ویاخواهرای گلم دعامیکنم..به بعضی ازحرفها گوش نکن فکرم نکن برای خودش میزنند. اینجا بعضی دوستان خیلی خیلی گرفتارند و مشکل دارند مثل خودم دعا کردند حاجت روا شدن دیدم میگم.تاپیک زدند که به خاطر دعاهای شما دوستان  نی نی سایت حاجت روا شدند الهی تنتون سالم ودلتون خوش باشه..گلم 

خواستید یک شب نماز شب بخونید برای منم دعاکنید خواهری😘❤❤❤

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار👉 بپیوندید.                           لطفا این تاپیک رو فراموش نکنید👆
2731
سلام گلم🌹 ..عیدتون مبارک باشه🌹 منم هفته ای دوبار میخونم بعضی موقع ها آمدم تاپیک زدم که برای حاجت ...

سلام عزیزم

عیدشماهم مبارک باشه خانومی

اره ی حس خیلی خوبی میده ب ادم😍

شمام یاد ما باش💔

راستی شما تو تاپیکم اسم خودتونو گفتین نوشتم دقیق یادمه

اومدم ک اسم کاربریتون رو بنویسم دیدم اسم واقعیتونو گفتین

بازم ممنون گلی💋

التماس دعا🙏

سلام عزیزم عیدشماهم مبارک باشه خانومی اره ی حس خیلی خوبی میده ب ادم😍 شمام یاد ما باش💔 راستی شم ...

مرسی ..برام دعا کنید ..منم برات دعامیکنم شیدا خانم....همیشه سلامت و شاد باشید..یاعلی..

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار👉 بپیوندید.                           لطفا این تاپیک رو فراموش نکنید👆