2733
2739
عنوان

اگه از آنژیو قلب اطلاعات خوبی دارید لطفا راهنمایی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 4636 بازدید | 33 پست

مامان من س سال پیش همش توقسمت ارژانس قلب بستری میکردنش  دکتر صدبار گفت رگهای قلبش بسته شدن ،،خاهر بزرگم دکتر داروهای گیاهی  هستن ،تا متوجه شد خاهرم گفت من دوره زالو درمانی هم کارکردم فقط مامانو راضی کن بیاد خونه تومنم بیام زالو براش بندازم رگهای قلبشو باز میکنه ،،هیچی منم التماس ودرخاست مادرم بیا زالو بندازمامانم میترسید حسابی دیگه بعدکلی التماس قبول کرد اومد خونه من خاهرمم چندتا زالو اوردن انداختن رو سینه سمت چپ ،ی ساعتی گذشت خداشاهدع وقتی کار زالوها تموم شد مامانو دستاشو گرفتم نشوندمش نفس عمیق کشید  بعدشم گفت حالم بهتر شد خلاصه دفعه بعد با اشتیاق اومد هرده روز براش انداخت سه مرحله ،،الان ک دارم براتون میگم مامانم دیگه بیمارستان نرفت رگهای قلبش کاملا باز شدن تو گوگل سرچ کن ببین چقد خواص داره بزاغ دهان زالو عجب درمان کننده حسابی ،،،خاهرم میگه وقتی نیش میزنه زالو سریع یه ماده وارد خونت میکنه همون محل نیش دیگه سوزش نداره و با خوردن خون فرد صدنوع خواص وارد خونت میکنه قربون خدا برم همچین موجودی خلق کرده،،حالا دکترا اصلا قبول ندارن چون بازارشون کساد میشه کسی نمیرع پیششون ملیون ملیون پیادش کنن برا انژو بالن این حرفا،،شما هم دوست خوبم حتما امتحان کنین ضرر که نداره مطمعن باش بی نتیجه هم نیست ،حتما امتحان کن عزیزم اینم تجربه من البته برا تمام مریضیا ک نه ولی،اکثر بیماریا واقعا درمان کننده هستش ،امتحان کن

نمیدونم میگفتن ک احتمالا لخته خون تو رگاش بوده با انژیو حرکت کرده و باعث سکته مغزی شده تو بیمارستان ...

ببخشید اگر یکی آنژیو کنه واکسیژن به مغزش نرسه یعنی چه؟

مَا شَاءَ اللَّهُ لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731