2410
2553

همسرم حدود ۴۰ سالشه چند وقت بود از خواب میپرید و میگفت احساس میکنم سخت نفس میکشم در طول روز چنین اتفاقی نمیفتاد 

دکتر قلب رفته و تست ورزش داده و گفته احتمال گرفتگی یه رگ داره و بیا آنژیو و این احساس نفس تنگی ربطی به گرفتگی رگ نداره و چند تا قرص داده و خوبه 

حالا بنظرتون بره آنژیو یا با دکتر دیگه مسورت کنه ممکنه اشتباه کرده باشه 

ممنون مبشم راهنمایی کنید خیلی نگرانم

بره یه دکتر دیگه

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   

من بودم میرفتم با یه دکتر دیگه هم مشورت میکردم

بابام یه دکتر قلب داشت اگه ادم بیست ساله ورزشکارم میرفت پیشش میگفت باید بستری بشی 

اگه تهرانی با دکترای مرکز قلب و رجائی یه مشورتی بکن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

حتما حتما پیش دکترای دیگه هم برید

اگه گرفتگی زیاد باشه شاید استنت یا بایپس انجام بدن بهتر باشه

تنگی نفس م ممکنه از نرسیدن اکسیژن کافی باشه

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***

به نظرم بره یه دکتردیگه یه دکترخوب مامان من دوبارانجام داده گفت کاش انجام نمیداذم بعد آنژیونفس کم میاره

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!
2714
به نظرم بره یه دکتردیگه یه دکترخوب مامان من دوبارانجام داده گفت کاش انجام نمیداذم بعد آنژیونفس کم می ...

دقیقا آنژیو شده مثل استامینوفن

به همه میگن آنژیو کن  

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***

آنژیو کار خاصی نیست که نگران باشی برا اطمینانه  اگه گرفتگی جزیی باشه با آنژیو رفع میشه با بیحسی هم هست معمولا

پدرم تا حالا دوبار انجام داده ۲۴رساعت  باید بیمارستان بمونه 

با سلام این کاربر فوت شده است برای شادی روحش صلوات ختم بفرمایید .
یعنی فوتشون به آنژیو ربط داشت

نمیدونم میگفتن ک احتمالا لخته خون تو رگاش بوده با انژیو حرکت کرده و باعث سکته مغزی شده تو بیمارستان میلاد انجام دادن حتی بهمون گفتن میتونید درخواست کالبد شکافی بدید شاید خطای پزشکی بوده ولی دیگ ابی ک رفته برنمیگرده. میگم فقط پیش دکتر خوب برید مادربزرگم انجام داد چنتا از رگاش گرفته بود خداروشکر الان خوبه تو بیمارستان بوعلی

2706