2733
2739
اونایی که همش تاپیک تکراری میزننن براش

😁😁😁

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰

[QUOTE=149599733]خوشتون نمیاد نیایید تو تاپیک سایت ارثتون نیست که برای بقیه تعیین تکلیف  فضولن دیگه فکر میکنن همه دنیا هرتی پرتیه ، خوب چه اشکالی داره آدم واسه هموطنش ابراز همدردی کنه ،خدا رحمتش کنه 

ایران فدایه اشک و خنده تو  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=149599733]خوشتون نمیاد نیایید تو تاپیک سایت ارثتون نیست که برای بقیه تعیین تکلیف  فضولن ...

ممنونم  گلم واله من همین الان شنیدم زود تاپیک زدم اصلا ندیدم تاپیک بقیه رو بخدا 😭😭

دوستان عزیزم برا سلامت بچم صلوات بفرستید
2728
ممنونم  گلم واله من همین الان شنیدم زود تاپیک زدم اصلا ندیدم تاپیک بقیه رو بخدا 😭😭

خوب کاری کردی خدا  رفتگانت رو بیامرزه یسری ریختن تو نی نی سایت که فقط دنبال اینن که مبسری کنن محل نزاشتن به اینجور آدما از صد تا فوش بدتره چون مطمعن باش بی ریشه هستند و چیزی واسه از دست دادن ندارن

ایران فدایه اشک و خنده تو  

خدا رحمتشون کنه،

من دلم خیلی گرفته،در آستانه جدایی هستم دلم پیشه بچمه که ۶ سالشه بی مادر چه سرنوشتی خواهد داشت،بعضی وقتا با خودم میگم میسپرمش به خدا اینهمه بچه مادرشون رو از دست میدن،.خدا واسه پسره منم بزرگه،

الانکه این خبرو شنیدم دلم واسه بچه اش لرزید اما خدا خودش هوای همه آدما رو داره

خوش باش که هر که راز داند،داند که خوشی خوشی کشاند!