2737
2739
عنوان

خيلي دلم واسه عشقم ميسوزه😢

| مشاهده متن کامل بحث + 200 بازدید | 24 پست

همین که با عرضه هست بر عکس پسرهای دیگه که دستشون تو جیب باباشون هست با وجود زن و بچه

مطمئن باش با این پشتکاری که داره حتما یه جای خوب میره سرکار شک نکن صدرصد میره فقط ایشالله زمانش نزدیک باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همین که با عرضه هست بر عکس پسرهای دیگه که دستشون تو جیب باباشون هست با وجود زن و بچه مطمئن باش با ا ...

ايشالا ميشه دعاكني؟ده ساعت كارميكنه ولي به هيچ جانميرسه حقوقش دعااا كن ي كارخوب گيرش بياد😣

2728
ادم دلش ميسوزه به خدا ٩صب تا٩شب ميره واسه١٦٠٠😢صداش اصن انقدر خسته بود اتيش گرفتم كاش حداقل حقوقش خو ...

باز شما خوبه .مال من ۴ بعدازظهر میره تا ۲.۳ شب واسه ۸۰۰ تومن😞

تازع سرپرست خانواره پدر مادرش جداشدن 😞دعاکنید لیاقتش خیلی بیشتر از اینهاست😭

الهي عزيزم ايشالا ي كارخوب گيرشون بياد

مرسی مهربونم،همچنین

سلام مامانم ،میدونی مامان خیلی دلم تنگ شده واسه بوی عطر تنت واسه اون دستات واسه اون چشمات واسه اون نگات واسه اون اخمات واسه اون دعواهات واسه اون صدا زدنهات واسه اون مهربونیات هیچکس نمیتونه جاتو بگیره هیچکس نمیتونه حتی یک لحظه برام مادری کنه هیچکس...مامان یاد اون دستهای نرم و گرمت افتادمااااا،نمیدونی چه حسی دارم ، ماماان بدجور هواتو کردم تو خوابم نیستی تو بیداریم نیستی کجااایی مامان بگو چیکارکنم من دستاتو میخوام دوس دارم مثه قدیم سرسفره خیره بشی بهم بگی چرا نمیخوری ،چرا زود رفتی کنار چرا کم خوردی ...مامان بسه دیگه بیداارم کن  ای خدااا بسه این خوابِ لعنتی کی تموم میشه پیرم کرده این خواب،میدونم مامان تو خوابم هستی  میدونم بیداربشم بازم تو کنارمی ،میدونم مامان همه ی اینا خوابه ،این چه خوابیه ک بیدار نمیشم ،میدونی مامان من خستم هیچی حالیم نیست فقط تورو میخوام ،اخه بی انصاف تو ک اینجوری نبودی تنهام بزاری ،ماااماان مامان بس نیست بیدارم کن دیگه ،این چه خواب بدیه یکیم نیست بیدارم کنه انگار همه ی دنیا خوابن...  میشه برا شادی روح مامانم ی صلوات بفرستی🖤 اللهُم َصَلِ علی مُحَمَد وآلِ مُحَمَد وعجِل فَرَجَهُم🖤😔    دلم مامانمو میخواد ..ک بغلش کنم و از تموم دردام براش بگم...نازم کنه و بگه تاابد پشتتم..بهش بگم مامان خستم ،مامان زندگی بهم بد کرد ...بغلم کنه بگه مگه من مردم !تا تهش کنارت میمونم،نبینم دخترمو کسی ناراحت کرده باشه .....ولی من هیچوقت نگاه مظلومِ مامانمو💔 ،وقتی تو بستر بیماری ازش نگهداری میکردمو یادم نمیره... اگه قیامت قصه باشه تورو من کجا ببینم......؟؟؟😔🖤
باز شما خوبه .مال من ۴ بعدازظهر میره تا ۲.۳ شب واسه ۸۰۰ تومن😞 تازع سرپرست خانواره پدر مادرش جداشدن ...

اي واي چقدر سخت شده زندگي واسه ماجوونا

ازته دلم دعاميكنم يه كار خيلي خوب گيرشون بياد الهي امين

2740
اي واي چقدر سخت شده زندگي واسه ماجوونا ازته دلم دعاميكنم يه كار خيلي خوب گيرشون بياد الهي امين

اره بخدا من خیلییی دلم میسوزه براش الان هم سن و سالاش دنبال خوش گذرونی و دور دور کردن هستن بیشتراشون .متولد ۷۸ عه .هروز دعا میکنم گفتم شماهم یع دعایی کنید .

پدرش فرهنگیه سال بعدی بازنشست میشه قراره صحبت کنن بجای پدرش بشه حسابدار اموزش پرورش .لیسانس حسابداری داره .توروخدا دعاکنید جوربشه این کار😥