2733
2739

بیسواد اونایی هستن ک میگن با خیانت و دست بزن شوهرت بساز مگ ی ادم چن بار ب دنیا میاد ک هیچ لذتی از دنیا نبرع فقط اعصاب خوردی و ناراحتی دعوا کتک کاری ...

جوری باش ک شعورت دلبری کنه ..........ن قیافت🤪
اگ غیر اینا می شنیدم تعجب میکردم خیلیاتون چی و میخواین ثابت کنید  یکم ب حرفاتون فک کنید  ...

الان ی اقایی خانمش کتک زده 

هر چقدر هم حق باشوهره باشه کتک زدن رو توجیه نمیکنه

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیسواد اونایی هستن ک میگن با خیانت و دست بزن شوهرت بساز مگ ی ادم چن بار ب دنیا میاد ک هیچ لذتی از دن ...

از کجا معلوم خود اسی مقصر نباشه خود اسی تو زندگی خیلی اشتباهات نداشته باشه اینارو هم بگید دیگ چرا ساکتید 

شماها فک میکنید اسی ی ادم مظلوم بی عیب فقط شوهرش بد من بنظر من نمی زارم کسی بهم بگه طلاق بگیر دهن ظرف گل میگیرم ولی نمی زارم حتی ی نظر کوچیک بده 

کاربری سوممه کلا فعالم و دراین راستا تلاش میکنم امیدوارم ب ی جای خوب برسم 😂😂
2728
از کجا معلوم خود اسی مقصر نباشه خود اسی تو زندگی خیلی اشتباهات نداشته باشه اینارو هم بگید دیگ چرا سا ...

خیانتو دست بزن هیچ توجیهی نداره من ک خودم باهرچی شوهرم بسازم باخیانت اصن نمیسازم

جوری باش ک شعورت دلبری کنه ..........ن قیافت🤪

ادم شاخ درمیاره واقعا خیلی از خانوما میان حق و از بچه های مجازی میگیرن طرف میگ بیا ببین حق با من یا با خواهرشوهر اخه ادم ساده تو این سایت تو مجازی تو  کیو میشناسی از ک۹ا میدونی ک بالغ تر عاقل تر ک میای اینجا سوال میکنی حتی زندگی مشترک و اختلاف داری این روزا همه مشکل دارن میای اینجا با نظرهای اشتباه خیلیا میری بدترش میکنی بعضی از زنا خیلی ساده ان اه اه حالم بهم خورد

2740
اشتباه میکنن اینجا تاپیک زندگی میزنن وقتی اینجا بچه سیزده ساله هم عضوه معلومه راهنمایی غلط هم میدن&n ...

اخ گفتی دوست عزیز راس میگی ی بچه ۱۳ ساله چ درکی داره چی از پستی بلندی ازدواج و زندگی و گرفتاری داره وقتی هنوز معنی شوهر دادی و نمیدونه میاد ی حرفی میزنه پستش خدادتا لایک میخوره اینه درک خیلی از خانوما

عزیزان من خودم طلاق گرفتم.

ولی طلاق کار هر کسی نیست. چه روحی و روانی

چه عاطفی و جسمی

چه مالی

چه اجتماعی...

من از نظر عاطفی و جسمی، با وجود عاطفی بودن بسیار، به هدایت خداوند کاملا خوددار و نجیب هستم. (ان شاءالله که همینطور بمانم)

از نظر مالی به لطف خدا و تلاش خودم و البته شکر و قناعت، مشکلی ندارم.

از نظر اجتماعی ،به لطف خداوند مستقل، با تجربه و تحصیلکرده ام و جایگاه مناسبی رو دارم و تحت تاثیر حرف و حدیث همکار و فامیل و همسایه نیستم.

از نظر روحی و روانی هم ضعیف و وابسته و طفیلی نیستم، ولی هنوز روح و روانم ترمیم نشده و واقعا خسته و دلمرده و بی انگیزه ام....

شما فکر کنید منی که در سه وجه قاطعانه قوی هستم هنوز روحم خکب نشده و کمرم خممممم شده از طلاق.

بنابراین طلاق کار هر کسی نیست....

اصلا کار هر کسی نیست‌...

زنی که تنبل و راحت طلبه و میخواد بعد از طلاق از جیب پدر و مادر و برادر بخوره، آدم طلاق نیست! کم میاره...

زنی که ضعیف النفسه و به دنیال یک آغوش یا دوستت دارم وا میره ، آدم طلاق نیست ! خراب میشه...(البته قضاوت نمیکنما... فقط میگم گسی که خودش رو میشناسه نباید خودش رو تو گودال بندازه)

زنی که تنهایی نمیتومه زندگی کنه، خرید کنه، تصمیمات مهم بگیره، با دنیا مبارزه کنه، آدم طلاق نیست! کم میاره...

یعنی طلاق از ازدواج توانمندی های بیشتری میخواد!!!!

من موافق ظلم پذیری نیستم ولی نسخه طلاق برای هر کسی نیست.

یا باید خانواده بسیاااااار مهربان و حمایتگر داشته باشه و یا خودش خیلی قوی باشه

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
عزیزان من خودم طلاق گرفتم. ولی طلاق کار هر کسی نیست. چه روحی و روانی چه عاطفی و جسمی چه مالی چه ...

حرف حساب

طرف تا حالا یه دمپایی نرفته تنها بخره

اصن عرضه کار کردن نداره

اصن بدون شوهرش یه تصمیم جزیی نگرفته

خب چجوری طلاق بگیره؟؟

حرف حساب طرف تا حالا یه دمپایی نرفته تنها بخره اصن عرضه کار کردن نداره اصن بدون شوهرش یه تصمیم جز ...

همینطوره... متاسفانه جامعه ما جامعه ای نیست که به مطلقه ها کمک اجتماعی و روانی و مالی بده. کاش اینطور بود و خانمها مجبور نبودند به اجبار زندگی کنند ولی حالا که نیست باید بین بد و بدتر انتخاب کنند.

و دیگه خودشون هستند که باید به نتیجه برسند:

موندن با این شوهر بد است و طلاق بدتر یا اینکه ، طلاق بد است و موندن با شوهر ناسازگار بدتر...

خیلی مهمه که واقعیتها رو بپذیریم.

بعضی ها هنوز طلاق نگرفته نگرانند که آیا فرصت ازدواج دارند؟

این نگرانی من هم بوده... اما اونقدر در رنج بودم با شوهرم که گفتم اگر تا آخر عمر هم فرصت ازدواج موفق پیدا نکنم، طلاق میگیرم چون نمیشه با این همسر زندگی کرد...

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...