2726

یکی میاد تاپیک میزنه شوهرم اینجوری کرد فلان بهمان ...سریع ی مشت آدم بیسواد از خدا بیخبر میان ب جدیت کامل میگن اسی طلاق بگیر یکی نیس بگه آخه آدم بی فرهنگ تو ک خبر نداری مشگل زندگیش چیه اسی میاد ی چی میگه شما رو حساب حرف اون ک تو ی تاپیک ۴ ۵ خط بیشتر نمینویسه میگید طلاق یکم فرهنگ داشته باشید اون بیچاره میاد در د دل کنه اروم بگیره اون طرف خودش بزرگتر داره پدرمادر داره خواهر برادر داره اگ نیاز ب طلاق باشه بزرگتراش این راه و جلو پاش میزارن نیازی نیس ی غریبه این حرف و بهش بزنه و چقد ساده اس اون  اسی ک حرف ی غریبه رو گوش کنه و ب حرفش واکنش خ خوبی نشون بده نکنید حتی ب شوخی هم‌میگید طلاق بگیر شوخیشم قشنگ نیس خیلیا ساده ان این حرفای شمارو باور میکنن و حرفاتونم بی تاثیر هم میتونه نباشه و سریع همون اسی میره باز میفته بجون شوهرش  خدارو خوش نمیاد نکنید اینو بدونید هیچ آدمی تکمیل نیست اگ طلاق بگیره بره بایکی دیگ از کجا معلوم دومی بدتر نباشه پس راه خوب جلوش بزارید که مشکلش حل کنه ن طلاق شما برا بیشتر بدبختی ک پاشیدن ی زندگی مشترک ک یه روزی به عشق ساخته شده خودتون  شریک این گناه میکنید ...

حالا آماده حمله خیلیاتون هستم

کاربری سوممه کلا فعالم و دراین راستا تلاش میکنم امیدوارم ب ی جای خوب برسم 😂😂

خب

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حس حمله ندارم دنبال روغن ارگان با مارک خوبم اگه میشناسی بگو

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤

من ۹۰ درصد میگم طلاق چون

۱_طرف دست بزن داره

۲_خیانت میکنه

۳_ فحاشی میکنه

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

کاملا صحیح

یا میگن بلاک کن طرفو یا میگن طلاق بگیر

اگر وسط بحث کردن دیدین دیگه ریپلای نکردم و پیامتون بی جواب موند بدونید که واقعا ارزش پاسخگویی و بحث ندارین🌹تنها زمان غروب خورشید اشعه بنفش به سطح صفر میرسد⛅یعنی میتوانی به نورش خیره شوی بدون آنکه چشمانت تار شود... تازه فایده هم دارد! 💜تو💜 غروب خورشید بودی که فایده کرد برای چشمایم...که خیره میشدم و برای لحظاتی از دیدنت لذت میبردمحال که آن غروب مه گرفته تمام شد و شب فرارسید در میان ستارگان می‌جویم صبرمیکنم تا طلوعی دیگربرای تو شاید ان هنگام آنجا نباشم شاید درمیان شب وستارگانش تمام شده باشم اما باز طلوع کن⛅💜این طلوع تو میتواند هرگز پایان نیابد و کسی جز من بخت دیدن ان نور کم رنگ لاجوردی را نداشته باشدچه زیبا تمام میشود دنیایی که غروبی از روی سعادت دیده باشد... "________❤️ همه ی من تا ابد این قلب از آن تو خواهد بود❤️

اگ غیر اینا می شنیدم تعجب میکردم

خیلیاتون چی و میخواین ثابت کنید 

یکم ب حرفاتون فک کنید 

هیچ وقت یه طرف ۱۰۰ در۱۰۰ مقصر نیست شما حرفای اسی و گوش میدید حرفای ظرف مقابل و هم آیا گوش کردید!!؟؟؟؟

متاسفم واقعا.....

البته مجازیه دیگ 

کی کیو میشناسه

کاربری سوممه کلا فعالم و دراین راستا تلاش میکنم امیدوارم ب ی جای خوب برسم 😂😂
دقیقا 👌👍 فکراشون فاسده

بله دیگه تو این جامعه مرد سالار باید سرتو مث کبک بکنی زیر برف 

2706