2733
2734
عنوان

کیا به سرکتاب اعتقاد دارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 465 بازدید | 24 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلاهبرداری ینی پول بگیرن ؟ مجانی باشه چی

کسی مجانی انجام نمیده که ،ولی خیلی هاشون کلاهبرداری میکنن پول زیاد میگیرن ،اینجا ی خانمی شماره داد زنگ زدم گفت ده تومن منم دل زدم به دریا انجام دادم ،هرچی گفت درست بود 

2728
کلاهبرداری ینی پول بگیرن ؟ مجانی باشه چی

پول که همه میگیرن ولی یه سری چرت و پرت تحویل میدن

ولی بعضیا هر چی میگن درسته

البته سرکتاب بیشتر برای اینکه بفهمی طلسم و همزاد اینا داری خوبه 

در مورد آینده دور  هم هیچکس نمیتونه چیزی بگه

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
چه سوره ای برای دفع بلا خوبه؟

آیه الکرسی، فلق و ناس

حسبناالله ونعم الوکیل نعم المولی و نعم النصیر 

افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد 

و کفی بالله حفیظا 

والله خیر الحافظین 

2740
کسی مجانی انجام نمیده که ،ولی خیلی هاشون کلاهبرداری میکنن پول زیاد میگیرن ،اینجا ی خانمی شماره داد ز ...

عزیزم شماره شو میدی

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
جدی ؟ پس سرکتاب اشکال نداره؟؟

من که خیلی گرفتم فکر نکنم اشکالی داشته باشه