2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سر کتاب چیه؟ 

باور نمیکنم خدا به کسی بگوید؛ نه...... خدا فقط سه پاسخ دارد. 1.چشم 2.کمی صبر کن. 3.پیشنهاد بهتری برایت دارم...... ☺️همیشه در فشار زندگی اندوهگین نشو؛ شاید خداست که در آغوشش می فشاردت. برای تمام سختی هایی که میکشی صبر کن. صبر اوج احترام به حکمت خداست🌺🌺🌺🌹🌼🌼🌼🌼

اگه طرف خوب باشه سرکتابش هم درسته ولی متاسفانه الان کلاهبردار زیاد شده 

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

به من هم گفتن بگیر چون خیلی مشکلات عجیب برام پیش میاد اما من دلم نمیخواد چون میگن اشکال داره حرز امام جواد میگن اگه همراه باشه هر چیز بدی رو دفع میکنه و خدا هم قطعا از همه داناتر چه میدونیم چی خوبه چی بد و قدرتش هم از همه بالاتره

❤️اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤️
2706