2733
2734
عنوان

اندکی تــــفــــکر....

| مشاهده متن کامل بحث + 218 بازدید | 27 پست
علت مرگشو میدونی؟

بله،اما حرفش درسته حتی اگه خودش نتونسته باشه به حرفی که زده عمل کنه،به غیرازاین هنوز به طور صدرصد نمیشه گفت که علت مرگش بخاطر زیادرویی در شهوات بوده باشه.

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه اصلا مشروب مصرف نمی کرد  

عزیزم زندگی نامه او بعد مرگش توسط شاگردانش نوشته شده نمیشه به صورت صدرصد در موردش نظری داد.

والا چمیدونم  ما که نبودیم اون موقع اینجوری گفتن

علت قلنج روده متعدده روده درست كار نمى كنه بخاطر دلايل زياد مثل تغذيه مثل استرس اون همش تو سفر بود و حتى غذا خوردن رو فراموش مى كرد حتى قلنج يكى از پادشاهها كه به اجيار وزيرش شده بودرو تونست درمان كنه  اگه اون ادم اينچنينى بود مطمئن باش جمهورى اسلامى اجازه نميداد سريال زندگيش ساخته بشه من خيلى بهش علاقه داشتم رفتم نت و دربارش خوندم اينى كه شما و اون كاربر داريد ميگيد رو هيچ جا نخوندم و نديدم اگه قرار بود اهل شهوت و شراب باشه فرصت نوشتن اون همه  كتاب و رساله رو پيدا نمى كرد و سن كمى هم داشت وقتى كه فوت كرد همسر هم نداشت بايد بهش باليد 

2740
سلام عزیزم میشه پیامی که تو خصوصی دادمو جواب بدی کلی به کمکت احتیاج دارم ❤️

خصوصیم مثل ایننکه مشکل داره پیام بعضیا برام باز نمیشه،همینجا اگه میشه بگین...

خصوصیم مثل ایننکه مشکل داره پیام بعضیا برام باز نمیشه،همینجا اگه میشه بگین...

درمورد تغییر ظاهر با قانون جذبه

خانوم مهندس مملکت 😎 دختر مو مشکی جذاب نی نی سایت 😅
میشه بیای خصوصی یکم کمکم کنی یا تلگرام؟ 

عزیزم چیزخاصی نداره،برای تغییرظاهر کافیه روزی20تا30دقیقه چشماتوببندی،یه موزیک ملایم یا موزیکی که دوست داری رو گوش بدی و همزان اون چیزی که میخوای رو تصور کنی همین،