2733
2739
خوب اگه محرم هستید میشه کلی تفریح کرد

نیست رفته شهرستان منم نتونستم برم دلتنگشم همینجوری قبله رفتنش بیرون می‌رفتیم خوب بود ولی الان دوماهه نی 🥺🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید ببینی اخلاق همسرت چجوریه من شوهرم ازم ناراحت که میشه اگه میزان ناراحتیش کم باشه یکی دو ساعت بعد بحث میرم معذرت خواهی میکنم و تموم میشه ولی اگه میزان ناراحتیش بالا باشه تا دو سه روز هرچی هم بگم فایده نداره تا دو سه روز کاری به کارش ندارم اونم سرده کم کم اعصابش آروم میشه بعد میرم و معذرت خواهی میکنم و از دلش در میارم

باید ببینی اخلاق همسرت چجوریه من شوهرم ازم ناراحت که میشه اگه میزان ناراحتیش کم باشه یکی دو ساعت بعد ...

دقیقا اخلاقه همسرم اما ماله من طولانی تر قهر می‌کنه من خودم اصلا طاقت قهر ندارم فقط یک ساعت تحمل میکنم کینه ای هم نیستم

2731

سکوت کن بذار تولاک خودش باشه مردا توتنهایی شارژمیشن بذار چن روز برای خودش باشه اگه بهش پیام ندی زنگم نزنی خودش دل نگرونت میشه بعد یه روز زنگت میزنه فقط طاقت بیارتحمل کن خودتومشغول کن ک بهش فکر نکنی

دقیقا اخلاقه همسرم اما ماله من طولانی تر قهر می‌کنه من خودم اصلا طاقت قهر ندارم فقط یک ساعت تحمل میک ...

منم همینجوریم نهایتش یکساعت ولی خوب مردها بیشتر طول میکشه باید اجازه بدی اون تایم بگذره آروم تر که شد حرف بزنی چون قبلش حرف زدن فایده نداره

سکوت کن بذار تولاک خودش باشه مردا توتنهایی شارژمیشن بذار چن روز برای خودش باشه اگه بهش پیام ندی زنگم ...

اره دو شبه زود بهش میگم شب بخیر خودش بیدار میمونه

اره دو شبه زود بهش میگم شب بخیر خودش بیدار میمونه

دعوا ک پیش میادالانم باهم صلح میکنین تموم میشه مهم برخورد توهست ک روی زندگی ایندتون تاثیر داره اگه نازش بخری دیگه حریف نمیشی سیاست داشته باش تا سراغی نگرفت ازت. بهش ن زنگ بزن ن پیام بده ن پست غمگین بذارمطمئن باش اگه خبری ازت نداشته باش زود زود میادسراغت وقتی هم اومد سراغت خودتوغمگین وسرسنگین نشون بده بگو 

2740
دعوا ک پیش میادالانم باهم صلح میکنین تموم میشه مهم برخورد توهست ک روی زندگی ایندتون تاثیر داره اگه ن ...

آها مرسی عزیزم که تجربتو در اختیارم میزاری 🙏⁦❤️⁩