2733
2739
عنوان

کیا تو خونشون کسی کرونا گرفته و ازش مراقبت کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 549 بازدید | 26 پست
خودت نگرفتی؟؟

نه 🤐 خودمم تعجب کردم ولی نگرفتم 😕 ماسکم نمیزدم زیادم رعایت نمیکردم چون میگفتم اگه گرفتم دیگه تا الان گرفتم رعایت چرا !!!؟ ولی همیشه اسپند دود میکردم و در و پنجره ها رو باز میزاشتم و دستشویی هم هر بار که شوهرم استفاده میکرد ضدعفونی میکردم هم با وایتکس هم اسپند میبردم کل دستشویی رو دود میگرفت 😅

لیوان و نمکدون و سفره جدا داشت شوهرم 

این ک داری میگی اصلادرست نیس  خاله ی من گرفت ومرد۸نفرک باهاش درارتباط بودن حتی اتاقشم جدانبودن ...

خدا کنه هیچکدوم نگرفته باشن.اصلا خدا کنه کرونا نباشه.منکه دلم داره میترکه.خیلی حال روحیم بدهه

دنیا نه خوشبخت است نه بدبخت.دنیا همان چیزی میشود که ما میبینیم.دنیا بینش ماست.دنیا در نگاه ما آفریده می‌شود.هر آدمی آفریننده دنیای خویش است.   انتخاب با توست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه 🤐 خودمم تعجب کردم ولی نگرفتم 😕 ماسکم نمیزدم زیادم رعایت نمیکردم چون میگفتم اگه گرفتم دیگه تا ال ...

شوهرت چند روزه خوب شد؟چه علائمی داشت؟

دنیا نه خوشبخت است نه بدبخت.دنیا همان چیزی میشود که ما میبینیم.دنیا بینش ماست.دنیا در نگاه ما آفریده می‌شود.هر آدمی آفریننده دنیای خویش است.   انتخاب با توست
چن روز کشید دوره نقاهتش؟ خودتون مبتلا نشدین؟

کلا یه هفته حالش بد بود بعدش خوب شد ولی همچنان سردرد و سرگیجه رو داشت و تا یکم به خودش فشار میاورد و خسته میشد قندش می افتاد ... کلا سه هفته طول کشید که کاملا خوب شد 

نه من نگرفتم 😊

2728
علائم شوهرت چیه ؟

تب.سردرد.بدنش خیلی درد میکنه.یکمی آبریزش بینی.همیشه سرما خوردگیهاش اینجوریه ولی این کرونای لعنتی هست آدم میترسه

تب.سردرد.بدنش خیلی درد میکنه.یکمی آبریزش بینی.همیشه سرما خوردگیهاش اینجوریه ولی این کرونای لعنتی هست ...

احتمالش هست کرونا باشه ... ببین اب نمک غر غره کنه .. بخور بگیره . غذای سرخ کردنی و لبنیات اصلااااا نخوره ... فقط سوپ و مایعات گرم . تخم مرغ و سیب زمینی ابپز بده بخوره . دمنوش درست کن .. نزار گلوش یه لحظه خشک بمونه حتی شده اب ولرم و یه ذره ابلیمو مخلوط کن بده بخوره .. اسپندم هر روز دود کن ... ان شاالله کرونا نیست ولی مواظب باش .. اگه حالش نسبت به روز قبل بهتر میشد که هیچ اگه بدتر میشه حتما دکتر ببر ... شبا هم حواست به تنفسش باشه ... ان شاالله زود خوب میشه فقط تو قوی باش و بهش روحیه بده اگه تست نمیده بگو یه سرماخوردگیه و خلاصه کاری کن روحیه اش خوب باشه ... من که از بس واسه شوهرم مسخره بازی دراوردم میگفت چیه از وقتی کرونا گرفتم شادتر شدی😅 گفتم یه جوری میگی کرونا انگار چی هست بیخیال بابا 😎و بازم شروع میکردم خندیدن ( اما تو دلم دلشوره ای داشتم که نگوووووو 😔)

2738
احتمالش هست کرونا باشه ... ببین اب نمک غر غره کنه .. بخور بگیره . غذای سرخ کردنی و لبنیات اصلااااا ن ...

عززیزم

...برای پیروز😍و احتمال انقراضش😔...                                                                                                  ( دهه شصتی هستم )
احتمالش هست کرونا باشه ... ببین اب نمک غر غره کنه .. بخور بگیره . غذای سرخ کردنی و لبنیات اصلااااا ن ...

مرسی عزیزممم.