2410
2553

از دیروز شوهرم همش تب و بدن درده.نمیدونیم کروناست یانه.پسرمو از دیروز فرستادم خونه مامانم.خودمم با ماسک و ضدعفونی و ....

دلم خیلی گرفته

دنیا نه خوشبخت است نه بدبخت.دنیا همان چیزی میشود که ما میبینیم.دنیا بینش ماست.دنیا در نگاه ما آفریده می‌شود.هر آدمی آفریننده دنیای خویش است.   انتخاب با توست

اگه کر‌ونا باشه که پسرتم ممکنه گرفته باشه و ناقل باشه مادرت اینام بگیرن

مریض باید تو یه اتاق باشه

با ماسک از اتاق بیرون بیاد دستشویی رو هم هر بار بعد از شوهرت ضدعفونی‌کنی

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
منم‌شوهرم‌کرونا گرفت خودم تو خونه مواظبش بودم 

خودت نگرفتی؟؟

دنیا نه خوشبخت است نه بدبخت.دنیا همان چیزی میشود که ما میبینیم.دنیا بینش ماست.دنیا در نگاه ما آفریده می‌شود.هر آدمی آفریننده دنیای خویش است.   انتخاب با توست

چرا پسرتو الان فرستادی اگر کرونا باشه ممکنه اونم گرفته باشه یا ناقل باشه

من اول شوهرم گرفت تستش که مثبت شد 

خودم و پسرمم تست دادیم

پسرم منفی بود فرستادمش پیش مامانم خودم موندم 

اخی عزیزدلم ایشالله خوب شه

من خودم کرونا گرفتم ولی خفیف با رعایت پروتکل ها این مرحله رو گذروندم

مثن هرجا ک دست میزدم الکل میزدم یه مبل داشتم برا خودم چند متر فاصله میدادم با خانواده م

🦋
2714

داداشم گرفته بود همون اوایل که شروع شد کل عید خونواده خراب شد همش گریه می کردیم.تو اطرافیان فوتی زیاد بود.می ترسیدیم خودشم می ترسید.

الان که می گیرن کمتر می ترسن.اون موقع خیلی ترسناکتر بود.تو فامیل خیلیا گرفتن.

غذاهای مقوی سوپ و میوه دمنوش گیاهی بخوره انشاا... زودی خوب بشه .مواظب خودت هم باش

چرا پسرتو الان فرستادی اگر کرونا باشه ممکنه اونم گرفته باشه یا ناقل باشه من اول شوهرم گرفت تستش که ...

تازه از خونه مامانم اومده بودیم که یه روز بعدش اینجوری شد.یا اونا و هممون گرفتیم.یا هم اونا و پسرم سالم میمونن حداقل

بچه هارواصلانبایدبفرستین جایی اگ ناقل باشه پدرمادرت میگیرن 

اونی ک گرفته بایدبره داخل اتاق جدا

بقیه بیرون  باشن 

بعدتوالت وحمام هم کاملاضدعفونی بشه 

وخدایی که بشدت کافیست
بچه هارواصلانبایدبفرستین جایی اگ ناقل باشه پدرمادرت میگیرن  اونی ک گرفته بایدبره داخل اتاق جدا ...

خونمون خیلی کوچیکه نمیشه جدا کرد

تازه از خونه مامانم اومده بودیم که یه روز بعدش اینجوری شد.یا اونا و هممون گرفتیم.یا هم اونا و پسرم س ...

این ک داری میگی اصلادرست نیس 

خاله ی من گرفت ومرد۸نفرک باهاش درارتباط بودن حتی اتاقشم جدانبودنگرفتن 

اینجوری نیس ک تویخونه همه بگیرن

وخدایی که بشدت کافیست
2706