2733
2739
عنوان

همين الان چيكار ميكنين؟چرا بيدارين😂

| مشاهده متن کامل بحث + 26210 بازدید | 470 پست
چند وقتشه؟ سعی کن خوابشو تنظیم کنی، جوجه منم چند وقتی تا 3 بیدار بود همینجوری چرت میزدم ، الان درستش ...

5/5نیمه گوشاش دردمیکنه امروزبردم دکتر خداکنه بخوابه امشب...دوتابچه دارم طبیعیه سخته شاغل هم هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزيزم آروم باش به نظرمم عجولانه تصميم نگير درسته همه ميگن خيانت و سري جدايي اما بايد ببيني طرف شاي ...

اونشب بهت پیام دادم کلی گریه کردم خوابیدم بعد فردا شبش دیوونه شدم یه برنامه ریکاوری پیامها گرفتم و نصب کردم تمام پیامای شوهرمو ریکاوری کرد هیچ پیام عاشقانه ای نبود بعد با شوهرم صحبت کردم گفت دیوونه اینا پیامای من و دوستم بودن چون مسدودش کردم چون پولمو نمیداد شوخی میکرد باهام میدونی ناراحتیم ازین بود که دقیقا پیاما وقتی بود که من سقط کرده بودم فکر کردم حتما حامله بودم خیانت کرده نگو بنده خدا دنباله پولش برای بیمارستان من بوده

تیکر بارداری نیست تیکر رسیدن به رویای بچگیمه
2728
[QUOTE=148918910]دختره اومد جلوم گفت گفت من ازش بچه داشتم گفت بخاطر تو منو ول کرد گفت با ماشین زده ب ...

نه چون به قول خودش نیازشو براورده نکرده بودم زمان نامحرمی رفته بود با یه دختر دوزاری😔

فعلا چیز خاصی به ذهنم‌نمیرسه