2737
2734
عنوان

لکنت زبان بچه😭میشه بیاین😔

| مشاهده متن کامل بحث + 239 بازدید | 23 پست
اخه فقد یه کلمه روگیر میکنه اونم چن روزه.زود نیس برا گفتاردرمانی؟

اگه فقط چندروزه يه كم صبر كن ولى نذار براش عادت بشه بچه خواهرشوهرمو از طرف مهدكودك برده بودن شهربازى ترسيده بود لكنت گرفته بود تو دو سه كلمه دكترش گفت سريع ببر گفتاردرمانى خوشبختانه با يه سرى تمرينات ساده ولى مستمر خوب شد 

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 
اگه فقط چندروزه يه كم صبر كن ولى نذار براش عادت بشه بچه خواهرشوهرمو از طرف مهدكودك برده بودن شهربازى ...

الان به نظرتون من چیکار کنم

اعتراف میکنم بچه که بودم بارهاخودمو به مریضی زدم که نرم مدرسه ولی هنوز تو این فکرم اون دکتری که منو معاینه میکرد برام دارو تجویز میکرد مدرکشو ازکجاگرفته بود😐🤔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس من چی بگم دخترم دوسال وچهارماهشه فقط چندکلمه بلده خیلی ناراحتم به شوهرم میگم ببرم گفتار درمانی می ...

عزیزم.ایشالله ک زودی کلی براتون حرف میزنه

اعتراف میکنم بچه که بودم بارهاخودمو به مریضی زدم که نرم مدرسه ولی هنوز تو این فکرم اون دکتری که منو معاینه میکرد برام دارو تجویز میکرد مدرکشو ازکجاگرفته بود😐🤔
داداش منم قبلا اینجوری بود همه کلماتو تکرار میکر میخاست مثلا بگه سنگ میگفت سنگه سنگه سنگه سنگ 🤣🤣🤣 ...

😔

2728
الان به نظرتون من چیکار کنم

يه كم صبر كن اگه از بين نرفت ببرش گفتار درمانى در حد يه هفته يا چند روز ديگه 

يه كم صبر كن اگه از بين نرفت ببرش گفتار درمانى در حد يه هفته يا چند روز ديگه 

گفتار درمانی بره ینی خوب میشه؟میترسم بمونه براش😔😭

گفتار درمانی بره ینی خوب میشه؟میترسم بمونه براش😔😭

نه عزيزم جاى معتبر ببرش حتما خوب ميشه تحقيق كن 

نه عزيزم جاى معتبر ببرش حتما خوب ميشه تحقيق كن 

مرسی عزیزم

2740