2703
2553
عنوان

لکنت زبان بچه😭میشه بیاین😔

239 بازدید | 23 پست

سلام بچه ها خوبین؟

به مشکل خوردم خاستم ازتون مشورت بگیرم

دخترم دوسال و نیمشه چن روزی میشه کلمه الف رو تو حرفاش میکشه مثلا میخاب بگه آب.کلمه آ رو چن بار تکرار میکنه.بقیه حرفا رو قشنگ میزنه..فقط کلمه الف رو گیرمیکنه..خیلی نگرانم.میشه راهنماییم کنیدچیکارکنم😭

اعتراف میکنم بچه که بودم بارهاخودمو به مریضی زدم که نرم مدرسه ولی هنوز تو این فکرم اون دکتری که منو معاینه میکرد برام دارو تجویز میکرد مدرکشو ازکجاگرفته بود😐🤔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

داداش منم قبلا اینجوری بود همه کلماتو تکرار میکر میخاست مثلا بگه سنگ میگفت سنگه سنگه سنگه سنگ 🤣🤣🤣

خدارو شکر بعد از چند روز خوب شد 

تیکر تولد عشقمه(دادشم)                                                        اینا برای داداش میلادم که کل زندگیمه 💜💙💚💛🧡❤
2714

حساسیت نشون نده وگرنه روش میمونه

مال ما هم حرف  ر    رو تشدید دار میگفت

#دوستان_ایرانی_باشیم🇮🇷    هم افکارمون🤗،هم شخصیتمون😎،هم اعمالمون🤠            ⬅️ جلال آل احمد میگه «آدم غرب زده شخصیت ندارد، چیزی است بی اصالت، خودش و خانه اش و حرف هایش، بوی هیچ چیزی را نمی دهد....» چرا اینجوری میگن؟ چون این افراد اصالت خود را رها کرده و در مسیری پا گذاشتن غیر از مسیر ذاتی خود و بدونیم حرف های این افراد غرب زده در جامعه ما هیچ ارزشی نداره ،چون بر خلاف باورهای اصیل ایرانی و جامعه اسلامی عمل میکنن😉 رهبر عزیز تر از جانم سایه ات از سر ما کم نشود حضرت ماه،وجودت افتخاریست برای ما😍
نگران نباش طبیعیہ 

واقعا؟وقتی اینجوری میگه خیلی ناراحت میشم

اعتراف میکنم بچه که بودم بارهاخودمو به مریضی زدم که نرم مدرسه ولی هنوز تو این فکرم اون دکتری که منو معاینه میکرد برام دارو تجویز میکرد مدرکشو ازکجاگرفته بود😐🤔
منم چندروزی اینجور بود و باز خوب شد

تو حرف زدن گیر میکرد؟

از چیزی نترسیده جدیدا؟

نه فکر نکنم😔

تا دير نشده ببرش گفتاردرمانى حتما درست ميشه ولى اگه نبرى همينجورى عادت ميكنه روش مى مونه 

اخه فقد یه کلمه روگیر میکنه اونم چن روزه.زود نیس برا گفتاردرمانی؟

2706