2737
2739
برای من الان هاله میوفته؟

الان نه روز ۲۷

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله که مثبت بشه من چهارشنبه هفته بعد موعدم اگه مثبت شدی حتما خبر بده اینجا خوشحال شیم😍😍🌹

انشاءالله برای شما هم اینطور بشه . باشه انشاءالله مثبت بود خبر میدم.

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
منم دقیقا روز دوازدهم🥴🥴🥴 چند وقته ازدواج کردی ؟ دوره هات چند روز است؟ و یه سوال دیگه اینکه علا ...

دوسال و نیمه ازدواج کردم

دوره هام ۲۷ الی ۲۸ روز 

علائم گرگرفتگی،میل به ترشیجات،از گوشت و مرغ متنفر شدم

2731
الهیییییی منم دو سال جلوگیری داشتم  این ماه اولین ماه بود ولی یه بار اقدام داشتیم ۹ روز مونده ...

ن نزدم منم تقریبا ۱۰ رو مونده به موعدم اقدام کردم الان تکرر ادرار و کمر درد دارم شکمم انگار یجوریه ولی فک کنم بخاطر اقدام پریودم بهم ریخته مگه میشه انقد زود باردار شد

خدایا منو از این جهنمـــــــی که درخانه مادرشوهر زندگــی کردند نجات بده خواهش میکنم
دوسال و نیمه ازدواج کردم دوره هام ۲۷ الی ۲۸ روز  علائم گرگرفتگی،میل به ترشیجات،از گوشت و مرغ ...

انشالله قدمش مبارک باشه🥰🥰

چند روز به پری متوجه شدی و بی بی زدی؟

لبخند زيبا حق همه مردم است☺️
2740
انشالله قدمش مبارک باشه🥰🥰 چند روز به پری متوجه شدی و بی بی زدی؟

من ۵ روز گذشته بود 

البته دکتر گفته بود عقب جلو میشی 

خیالم راحت بود که عقب انداختم

ولی دیدم طبعم برگشته بیبی چک زدم خط انداخت 

اصلا باورم نمیشد

من ۵ روز گذشته بود  البته دکتر گفته بود عقب جلو میشی  خیالم راحت بود که عقب انداختم ولی ...

دل درد کمر درد حساس شدن سینه زیاد شدن اشتها یا علائم دیگه ای نداشتی ؟؟

دل درد کمر درد حساس شدن سینه زیاد شدن اشتها یا علائم دیگه ای نداشتی ؟؟

دل درد و کمر درد اصلا نداشتم اگرم بود خفیف که فکر میکردم علائم عادتمه

ولی سینه هام حساس شده بود 

اشتهامم کم خیلی کم

دل درد و کمر درد اصلا نداشتم اگرم بود خفیف که فکر میکردم علائم عادتمه ولی سینه هام حساس شده بود&nbs ...

منم در حد پری دارم دل درد نفخ

ولی حساس شدن سینه ندارم یکمم احساس خستگی دارم