2733
2734
عنوان

دردنوک سینه وبی بی چک منفی

| مشاهده متن کامل بحث + 3531 بازدید | 28 پست
علامت بارداری با بارداری فرق می‌کنه کلا همون چیزی که گفتم درسته تو به جواب بی بی چک یا آزمایش نگاه ...

ن میگم چون تاحالا درد نوک سینه نداشتم شک کردم اره درسته تاببینم چندروز دیگه خدا چی میخاد لطفا برام دعا کن مرسی گلم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خداکنه دعا کن لطفا عزیزم شما باردارین دعاتون زودتر اجابت میشه ممنونم

انشاالله دامنت سبز بشه عزیزدلم توکل کن بخدا 

باردار بودی خبرم‌کن 🌹🌹

پسرقشنگم‌در۹۹/۹/۲۶بدنیا اومد و زندگی منو‌وباباش رو‌قشنگتر کرد🌹🌹‌اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحمّدٍ وَ آلِ مُحمّد
2728
2740

اگ اقدام کردی که بازم صبر کن بعد بی بی بزن. اگه اقدام نکردی ممکنه دلایل مختلفی داشته یاشه ..بعضی ماه ها نوک سینه حساس میشه یا سینه درد میگیره به تعذیه هم برمیگرده

تنها کسی که بهم گفت چی تنته؟ راننده اسنپ بود، که سر چهار راه داشت دنبالم میگشت.
اگ اقدام کردی که بازم صبر کن بعد بی بی بزن. اگه اقدام نکردی ممکنه دلایل مختلفی داشته یاشه ..بعضی ماه ...

اره اقدام بودم وتخمک گذاریمم ایندفه دیرتر بود..و دارویی هم استفاده نکردم بازم توکل بخدا ببینم چی پیش میاد

ممنونم عزیزم انشاالله هرچی صلاحه همون بشه 😘

انشاالله عزیزم😘

پسرقشنگم‌در۹۹/۹/۲۶بدنیا اومد و زندگی منو‌وباباش رو‌قشنگتر کرد🌹🌹‌اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحمّدٍ وَ آلِ مُحمّد
اشکال نداره منم تا 10 روز بعد موعدم همش منفی میشد روز 11 یه هاله خیلی خیلی کمرنگ افتاد!!!

منم دوروز پیش صب تست گذاشتم بعد ۵دقیقه هاله انداخت ولی بعدازظهرش منفی شد دیروز عصرم باز منفی شدخدا کنه برا منم زود مثبت بشه