2737
2734
ختم امروز انجام شد🌻🍃

سلام عزیزه دلم . خوبی . سلامت باشی .  خادمیه اهل بیت و اقام ابوالفضل جان افتخاره . عزیزم مرسی که میومدی و اطلاع میدادی و تاپیک امام حسینی رو جلو میبردیم با هم ❤الهی حاجتت روا دلت شاد ان شاالله . الهی بحق سقای دشت کربلا بحق ناله های دل زینب دل امام زمانمونو از ما خوشنود بگردان ان شاالله و حاجات دل هممونو بزودی بخیر و براورده بفرما ان شاالله . الهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم .حاجت دلت روا عزیزم . التماس دعا دارم از قلب پاکت .

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻
سلام عزیزه دلم . خوبی . سلامت باشی .  خادمیه اهل بیت و اقام ابوالفضل جان افتخاره . عزیزم مرسی ک ...

وااااااای ممنون از این همه دعای قشنگ😍❤🙏😘💐

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وااااااای ممنون از این همه دعای قشنگ😍❤🙏😘💐

سلامت باشی عزیزم . التماس دعا از دل پاکت دارم 

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻
سلام عزیزه دلم . خوبی . سلامت باشی .  خادمیه اهل بیت و اقام ابوالفضل جان افتخاره . عزیزم مرسی ک ...

مرسی بابت دعاهای خوبو قشنگت ان شاالله آقا اباعبدالله و آقام قمربنی هاشم آمین گوی دعاهایتان باشد♥️♥️🌻🍃

۷ساله در انتظارم  مامان شم خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن🥺😍خدا جونم مواظبِ منو همسرم باش😍 لطفا پروفایلم کپی نشه مرسی💕
2731
مرسی بابت دعاهای خوبو قشنگت ان شاالله آقا اباعبدالله و آقام قمربنی هاشم آمین گوی دعاهایتان باشد♥️♥️ ...

ان شاالله مرسی عزیزم  

@ملکه_یخی    

تموم شد چله؟🌻🍃

از یکم شروع کردیم و تا ۳۱ ام ماه پیش شد ۳۱ روز و ۹ ام شد ۴۰ روز . حالا ما ۴۱ روزش کردیم شد تا ۱۰ ام . درسته ؟🤔🤔

من امروز رو هم ۱۳۳ صلوات هدیه کردم به اقامون ابوالفضل .

آقاجان مددی 🤲🏻💚

2740
از یکم شروع کردیم و تا ۳۱ ام ماه پیش شد ۳۱ روز و ۹ ام شد ۴۰ روز . حالا ما ۴۱ روزش کردیم شد تا ۱۰ ام ...

آره گلم درسته🌻🍃

۷ساله در انتظارم  مامان شم خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن🥺😍خدا جونم مواظبِ منو همسرم باش😍 لطفا پروفایلم کپی نشه مرسی💕
حاجت روا باشیم همه ان شاالله

سلام عزیزم . ان شاالله هممون عزیزم . ممنون که شرکت کردی حاجتت روا . اجرت با امام حسین