2733
2739
چجوری میخورید مگه😂😬 من ماهی خرج خوراکم خیلی خرج کنم بشه ۸۰۰ تا۱ تومن  همیشه ۷۰۰ اینا مبشه

اگه هیچی نخوری بله میشه2700 هم واست میمونه

بعداز مدتی هم مثل ماشین قراضه به تعمیر میفتی

خدایا 🤲من راسبب شکستن هیچ دلی قرار مده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی ۵۰۰ میمونه براتون؟؟

آره اونم میخوریم

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم
نه خونه و ماشین داریم و قسط هم نه البته وضعیت الان خراب تر شده من بقیه رو میبینم میگن با حقوق ۵ هم ن ...

میشه ولی فشار و قناعتای خودشو خودشو داره ب هرحال

هممون تو فشاریم

شما ۲ونیماری قسطو... نداری 

یکی ۱۰ داره دوجا قسط داره و..

مسخِ افیونیِ افسانه یِ اصحابِ کدامینْ غاری؟!___[باورکن من کاربر قدیمیم ،اوشون ب دلایل نامعلومی کاربری قبلیمو پوکونده😐]
2728
اگه هیچی نخوری بله میشه2700 هم واست میمونه بعداز مدتی هم مثل ماشین قراضه به تعمیر میفتی

اتفاقا همه چیزهم تو زندگیم هست همه ویتامین ها از گوشت گرفته تا برنج محلی و مرغ و حبوبات و میوه و...

ان شاءالله که روزی تون بیشتر بشه عزیزم😊موفق باشید❤

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢

اگه خونه ماشین قسط نداری اره دیگه فقط خرج خوردو خوراک کنید سالی یبارم لباس بخری 

کلا ادمیزاد خودشو با همه شرایط وفق میده شما ماهی یه تومنم داشته باشی میگذرونی 

خداجونم من و دست این و اون نسپار خودت مراقبم باش 😘😍
اتفاقا همه چیزهم تو زندگیم هست همه ویتامین ها از گوشت گرفته تا برنج محلی و مرغ و حبوبات و میوه و... ...

روزیم اونقدی هست که بفهمم تواین گرونی با 2500 نمیشه زندگی رو چرخوند

مرسی از دعات

خدایا 🤲من راسبب شکستن هیچ دلی قرار مده
2738

اره بابام داره زنوگی میکنه البته فقط خودش هستو مادرم خونه و ماشینم دارن قسطم ندارن ولی هروقت کم بیاره از،سود پولاش استفاده میکنه اما اکثرا با همون پوله بازنشستگیش میگذره

نه خونه و ماشین داریم و قسط هم نه البته وضعیت الان خراب تر شده من بقیه رو میبینم میگن با حقوق ۵ هم ن ...

عزیزم خرج و مخارج همه یه جور نیس

الکی خودت رو قیاس نکن

مثلا ما هرچی قبلا جمع کرده بودیم دادیم دقتر کار برای همسرم خریدیم

الان مستاجریم و ماهی پنج و نیم داریم اجاره میدیم

کلی هم قسط داریم

این فقط مثال بود

خیلی ها عادات تغذیه‌ای خاص دارن، لوازم ارایشی بهداشتی گرون استفاده میکنن، سفرهای نسبتا گرون میرن، برای کلاس و کتاب و اموزش زیاد خرج میکنن و...

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
اتفاقا همه چیزهم تو زندگیم هست همه ویتامین ها از گوشت گرفته تا برنج محلی و مرغ و حبوبات و میوه و... ...

میشه بگید چه جوری؟!

ما هفته‌ای یه بار میوه و سبزیجات میخریم، کمتر از سیصد تومن نمیشه

برنج ایرانی کیلویی سی و خرده‌ای

مرغ کیلویی بالای بیست تومنه

و...

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
میشه بگید چه جوری؟! ما هفته‌ای یه بار میوه و سبزیجات میخریم، کمتر از سیصد تومن نمیشه برنج ایرانی ک ...

من ماست و پنیر زو خودم درست میکنم کلا نمیخرم 

برنج هم سالی ده الی پانزده کیلو کافیه برام برنج محلی کهمرسرخی میگیرم قیمتش الان نمیدونم چن شده 

مرغ ماهی یکی  و گوشت یه کیلو یا نیم کیلو 

میوه و سبزی هم هفته ای فکر میکنم پنجاه تومن بشه 

حبوبات و این چیزا هم که خیلی نمیخواد خرید یه بسته که بخری تا یه ماه داریش یا سه هفته 

نون هم ک بستگی به مصرف داره...

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
من ماست و پنیر زو خودم درست میکنم کلا نمیخرم  برنج هم سالی ده الی پانزده کیلو کافیه برام برنج ...

عزیزم مثلا با پنجاه تومن چقدر میوه و سبزیجات میتونید بخرید که کل هفته مصرف کنید؟

سالی ده پونزده کیلو برنج عجیبه واقعا. مهمون ندارید اصلا؟

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
2706